Валерій Федорчук: «Треба було грати з холодною головою при завершеннях епізодів»

Динамо Київ 10 Вересня, 10:33 576
Валерій Федорчук: «Треба було грати з холодною головою при завершеннях епізодів»
Півзахисник «Динамо» прокоментував гру з «Шахтарем» у Харкові.

- Ми явно не задоволені, тому що вели у рахунку. Хотіли взяти три очки, аби зрівнятися з «Шахтарем» у турнірній таблиці. На жаль, пропустили гол, на мою думку, не дотерпіли. Але було видно, що ми були командою, єдиним цілим не тільки на полі, але і за полем, враховуючи тих гравців, які були поряд, на лаві запасних. Думаю, з кожною грою ставатимемо ще сильнішими.

- З якою установкою ти особисто виходив на поле, і як перебудувалася лінія півзахистуз твоїм виходом?

- Я не хотів би розповідати про ці моменти, установку на гру, нехай це залишиться в команді. Головне, що всі сьогодні побачили на футбольному полі команду «Динамо». Ми робили все, аби перемогти.

- Ведучи в рахунку, «Динамо» відійшло в оборону. Такою була установка головного тренера?

- Та ні, такої установки не було. Напевно, в деякій мірі це «Шахтар» змусив нас відійти у захист. Вважаю, ми мали грати трохи вище.

- У першому таймі «Динамо» мало багато моментів біля воріт суперника. Що не вдавалося в атаці по перерві?

- Напевно, нам не вдавалися кінцівки атак. Треба було грати з холодною головою при завершенні епізодів. А напівмоменти, в принципі, у нас були хороші. Ми могли би з них витиснути максимум.

- В кінцівці гри команда виглядала трохи втомленою. Чи не відобразиться втома від цієї важкої гри на поєдинку Ліги чемпіонів з «Наполі»?

- Повірте, я вже грав у такому режимі. Вже багато ігор проведено в чемпіонаті, і з кожною грою, навпаки, кожен із нас буде лише додавати у фізичному плані.

За матеріалами офііційного сайту ФК «Динамо» Київ