Віктор Циганков: «Вперше граю, коли за мене вболіває 40 тисяч, вболівальники заслуговували на перемогу, шкода, що ми не нагородили їх нею»

Динамо Київ 14 Вересня, 01:07 1015
Віктор Циганков: «Вперше граю, коли за мене вболіває 40 тисяч, вболівальники заслуговували на перемогу, шкода, що ми не нагородили їх нею»
Післяматчеве інтерв'ю дебютанта киян після програного матчу.

Спасибі тренерам, що довірили місце в основі, я хотів вийти і показати свої найкращі якості у командній грі. Шкода, що програли, але ми будемо рухатися вперед і працювати над помилками.

- Як вам взагалі атмосфера Ліги Чемпіонів?

- Звісно, це топ-рівень і є до чого рости, заради цього ми і тренуємося, щоб приходили вболівальники і гнали нас вперед. Це неймовірний рівень і я вкотре дякую тренеру за довіру та хлопцям за підтримку.

- Що казали партнери по команді?

- Говорили у роздягальні, підбадьорювали, налаштовували на те, що все вийде, дякую їм, завдяки цьому було легше грати.

- Ви стали автором гольової передачі, як ви відчули цей момент?

- Флангові гравці повинні закривати штангу і тому так сталось, що там опинився я і віддав пас Денису, а він забив.

- Ви з футбольної сім'ї, можливо, тато щось радив?

- Він просто сказав робити те, що я вмію, і все вийде. Дай Бог, у подальшому все буде добре.

- Як вам було грати проти «Наполі»? В Італії кажуть, що ця команда виглядає більш загрозливо, ніж з Ігуаїном, що скажете?

- Не знаю, я проти Ігуаїна не грав (посміхається). Команда насправді якісна, у них хороший контроль і відбір. Ми усією командою намагались оборонятись і тому в деяких моментах вдавалось забирати м'ячі з центру поля і бігти в контратаку. Нічого страшного, будемо рухатись далі.

- Проти кого було найтяжче грати?

- Мілік забив нам двічі, тому не грає ролі, хто грає: Ігуаїн, чи Мілік, сьогодні ми програли, тому потрібно вивчити свої помилки і рухатись далі.

- Хвилювався сильно? До матчу, чи під час гри?

- Чесно кажучи, не знаю. Хвилювання бувало у різних моментах, але коли вийшов на поле - все минулось. Тренер та команда мене підтримали і допомогли, думаю, далі буде легше.

- Яка установка була до матчу, чи корегувалась вона під час гри?

- Корективів не було, головним завданням було грати у свій футбол і нав'язувати його супернику, тому що ми грали при своїх вболівальниках. Не все вдавалось, адже «Наполі» майстерно котролює м'яч, складно грати проти такої команди, у них сильні гравці.

- Що стало переломним моментом: пропущений м'яч, чи видалення?

- Звісно, неприємно пропускати м'яч на останніх хвилинах першого тайму, та і видалення...справді, проти такої команди складно грати у меншості, але ми діяли як команда і програли теж командою.

- Сьогодні не було аншглагу, можливо, не вистачило підтримки вболівальників?

- Чесно, я вперше граю, коли за мене вболіває 40 тисяч, спасибі всім, хто прийшов, вони заслуговували на перемогу, шкода, що ми не нагородили їх нею.

- Сьогодні у тебе особливий день, які плани на ніч?

- Відпочивати і ще раз відпочивати, завтра тренування, тому будемо вчитись на власних помилках і рухатись далі.

- Що відчуває молодий хлопець, який виходить зі старту у Лізі Чемпіонів, а потім бачить стількох журналістів і увагу з боку преси?

- Особливих хвилювань немає, не зважаю на це. Ще раз хочу подякувати тренеру і команді, за те що підбадьорювали у такий відповідальний момент, надіюсь, у подальших матчах я приноситиму ще більшу користь команді.

- Які відчуття, коли гімн Ліги Чемпіонів почули?

- Безсумнівно, мурашки по тілу, тому що кожен мріє грати на такому топ-рівні, як я у свої 18. Дякую, що довірили місце в основі.

- Ви грали доволі впевнено, обігрували досвідчених футболістів, яких по телевізору бачили...

- Та я щось не пригадую, щоб когось обіграв (посміхається). Було завдання оборонятися всією командою, на цьому був головний акцент, тому що суперник добре контролює м'яч, якби ми не оборонялись, то було б доволі важко.

- Ви сьогодні дізналися, що будете грати в основі?

- Так, була теорія, а потім побачив своє прізвище у списку тих, хто гратиме в основі.

- Чи був присутній мандраж?

- Чесно, було досить неочікувано побачити там своє прізвище, тому що я не думав, що на таку гру мене відразу поставлять в основі.

- Структуру гри знали по дублю? Вона багато чим відрізняється?

- Так, адже у тренерському штабі є іспанці, які працюють і пояснюють тактику вже не перший рік. Було легко переходити з дублю, адже гра і структура така ж сама, проблем не було.