Євген Макаренко - про гру з «Наполі»

Динамо Київ 14 Вересня, 08:37 904
Євген Макаренко - про гру з «Наполі» | 19-27
Захисник «Динамо» прокоментував поразку своєї команди від «Наполі».
«Хочу подякувати вболівальникам, що прийшли і підтримали нас. Ми граємо для них. Трішки не пощастило, не вистачило концентрації. В цілому, гра була важка. Зробимо висновки, виправимо помилки, попереду ще п'ять ігор. Наші суперники по групі зіграли 1:1.

Як мені на позиції правого захисника? Важко було, але якщо тренерський штаб каже грати, то треба грати.

Команда суперника дуже хороша, займає друге місце в чемпіонаті Італії. У меншості грати важко, це було видно. Проте, ми намагалися йти вперед, і у нас були передумови, щоб відігратися, але, на жаль, не вийшло.

Гол в роздягальню? Він надломив нас психологічно. У другому таймі виходили відіграватися. На жаль, не вийшло. До останньої хвилини ми намагалися йти вперед і створювати моменти, але, на жаль, удача була не на нашій стороні.

«Наполі» - фаворит? Я б не сказав, що вони дуже сильно виглядали. Я вважаю, що всі команди в цій групі рівні, і у всіх є шанси.

Мілік? Хороший футболіст, конкурент Теодорчика. За манерою гри вони схожі», — сказав Макаренко в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».