Андрій Павелко: «На фінал ЛЧ у Києві не буде витрачено жодної копійки бюджетних коштів»

Футбол України 15 Вересня, 15:11 472
Андрій Павелко: «На фінал ЛЧ у Києві не буде витрачено жодної копійки бюджетних коштів»
Фінал Ліги Чемпіонів 2018 може внести додаткове фінансування в нашу країну.

Про це в ефірі «5 каналу» у програмі «Інформаційний день» заявив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

«Цей захід може внести тільки додаткове фінансування в нашу країну, приїдуть туристи, більше 140 телекомпаній світу транслюватимуть цю подію і ми ще раз зможемо показати нашу країну з кращого боку. Упевнений, що витрачена енергія і зусилля з боку всіх, хто причетний до цього, окупиться», - повідомив Павелко.

«Витратної частини практично не існує, жодної копійки бюджетних коштів не буде на це витрачено. Упевнений, це свято має увійти в історію УЄФА, як краще проведення фіналу Ліги чемпіонів», - додав президент федерації.

«Стадіон «Олімпійський», ми нещодавно бачили, як провів цей стадіон фінал чемпіонату Європи і сьогодні ніяких нових вимог до цього не виставлено. Є трохи технічних моментів - зона для гостів, але це не ті кошти. Буде спільна підготовка, разом з УЄФА, так що це ті вимоги, які не будуть входити до видаткової частини національного бюджету. Це можливо буде - частина місто Київ, частина УЄФА, частина Федерація, кожен візьме на себе частину витрат, але це не великі суми», - зазначив він.