Український чемпіон паралімпійських ігор в Ріо «опустив» Євгена Селезньова за служіння Росії

Футбол України 15 Вересня, 19:31 849
Український чемпіон паралімпійських ігор в Ріо «опустив» Євгена Селезньова за служіння Росії
Переможець Ігор у Ріо-де-Жанейро заявив, що не може мати поваги до таких людей, як форвард «Шахтаря» Селезньов.
На жаль, чимало українських спортсменів байдужі і нерішучі, - сказав Андрій Демчук під час інтерв'ю www.plussport.com.ua. Я це відчуваю. А деякі навіть примудряються під час війни їхати на заробітки до ворога. Ось футболіст Євген Селезньов. Ну не можу знайти виправдання його вчинкам! Як можна було перейти в чемпіонат Росії і пояснювати свій вчинок тим, що треба годувати сім'ю?! До таких людей в мене не може бути поваги. Кожен спортсмен має брати приклад з іншого футболіста - Романа Зозулі, який чи не найбільше долучився до підтримки української армії. Зозуля допомагає воїнам АТО навіть з Іспанії, де він нині виступає. Ось такі люди викликають повагу, а не Євген Селезньов».

Раніше Чемпіон Андрій Демчук зробив заяву, яка є повчальною для всіх спортсменів. Фехтувальник не побоявся публічно оголосити про свою патріотичну позицію.

У мене двоє друзів загинуло в АТО. І цю медаль я присвячую їм. Це дійсно ті люди, які пожертвували собою заради того, щоб наша країна була вільна та незалежна. Цю медаль я присвячую усім воїнам АТО, тому що це ті люди, які віддають все, щоб охороняти нашу землю. Я їм вдячний на всі 100%. Я дуже сподіваюся, що нечисть піде з України. І ми знову заживемо мирно та щасливо.