Кирило Крижановський - про дивний перехід Чумака до «Карпат»

Динамо Київ 16 Вересня, 14:00 725
Кирило Крижановський - про дивний перехід Чумака до «Карпат»
Журналіст Кирило Крижановський вважає трансфер пізвхисника Євгена Чумака з «Динамо» до «Карпат» дуже підозрілим.
«20 липня офіційний сайт «Динамо» оголошує про оренду півзахисника Євгена Чумака «Зірці» з Кропивницького. 1 вересня «Зірка» оголошує, що повертає Чумака в «Динамо» - офіційний сайт «Динамо» мовчить. 15 вересня «Карпати» оголошують про підписання Чумака на 2 роки - офіційний сайт «Динамо» мовчить. Щоб «Карпати» підписали Чумака 15 вересня, а потім заявили на матчі УПЛ - він повинен бути вільним агентом.

Тобто, «Динамо» і гравець повинні були розірвати контракт і 21-річний півзахисник, якому видавали великі аванси, став би free agent. Тепер виходить, що варіантів всього два: а) клуби оформлять його нібито оренду заднім числом (наприклад, 31 серпня); б) «Динамо» дійсно розірвало контракт з гравцем, але повідомити про це своїм же уболівальникам не вважає за необхідне.

Хоча зауважте, коли Чумак грав в оренді в Білорусі, то офіційний сайт «Динамо» відстежував кожен його матч... Так що ж трапилося з Євгеном Чумаком? В якій якості він підписав контракт з «Карпатами?» Коли «Динамо» розірвало контракт з ним? Чому наші клуби постійно шифруються?» - написав Крижановський на своїй сторінці у Facebook.