У «Ворсклі» восьмий місяць не виплачують зарплату

Футбол України 17 Вересня, 15:32 530
У «Ворсклі» восьмий місяць не виплачують зарплату
У полтавській «Ворсклі» утворилися великі затримки з виплати заробітної плати.

За інформацією Sport Arena, останній «закритий» місяць за зарплатними відомостями - січень цього року. Відомо, що раніше зарплату в «Ворсклі» видавали з інтервалом в 3-4 місяці, але з часом виплати затягувалися все більше. Також повідомляється, що раніше керівництво клубу обіцяло 15 серпня закрити всі борги.

Чи стосується заборгованість тільки футболістів або всього персоналу клубу - точно невідомо. Проте, в команді дуже стурбовані таким станом справ і хочуть чути від керівництва клубу конкретику. Боси клубу обіцяють все погасити, але конкретних зрушень у вирішенні проблеми поки немає. З чим пов'язані «зарплатні» труднощі «Ворскли» - невідомо.

Також варто відзначити, що восени минулого року у «Ворскли» з'явився новий президент - Роман Черняк (який зайняв цей пост через деякий час замість загиблого влітку 2014 року Олега Бабаєва). Нинішнього літа у зелено-білих з'явився і новий віце-президент Олег Лисак (за словами керівництва «Ворскли», покликаний працювати в дитячо-юнацькому секторі). А недавно команду покинув генеральний директор Дмитро Яворський.