Юрій Грицина: «Невдача «Динамо» у матчі з «Зорею» може мати якісь наслідки»

Динамо Київ 17 Вересня, 18:24 990
Юрій Грицина: «Невдача «Динамо» у матчі з «Зорею» може мати якісь наслідки»
Хавбек «Зорі» і «Динамо» другої половини 80-их – початку 90-их років Юрій Грицина – про завтрашній матч своїх колишніх команд на НСК «Олімпійський».
- Луганцям відновитися після єврокубків буде складніше, - каже Юрій Васильович UA-Футболу. – Часу на відновлення менше. Та й лава запасних у киян серйозніша. Плюс – у «Динамо» напередодні цього поєдинку вища мотивація. Команда Сергія Реброва не виграє три матчі, тиск з боку преси і вболівальників відчутний. Тому чергова невдача може мати якісь наслідки. Після втрати очок у матчах з «Ворсклою» та «Шахтарем» для киян будь-яка нічия рівнозначна поразці.

Великою проблемою може стати відсутність Андрія Ярмоленка. Лідера команди замінити важко. Зрештою, практика показує, що Ребров не боїться довіряти молоді. Не здивуюся, якщо на місці Ярмоленка зіграє Віктор Циганков. А ось відсутність через перебір карток Сергія Сидорчука проблемою не вважаю. Є Віталій Буяльський, то рівноцінна заміна.

Інша річ – Жуніор Мораєш (він теж не зіграє через дискваліфікацію – авт.). Загалом бразилець незамінною постаттю в командних побудовах не виглядає. Але ж замінити його може фактично тільки Олександр Гладкий. Екс-гірникові на адаптацію в Києві потрібен час. Взагалі, мені цей перехід не зрозумілий, але раз він відбувся, то треба вишукувати позитив. Зараз Гладкий перелаштовується на інший стиль гри, на інші вимоги. Можливо, Олександр взагалі не заграє в Києві, можливо, «Динамо» не його команда. Але то не мені судити.

Луганцям у свою чергу зараз важко і психологічно, і фізично. В матчі з «Фенербахче» команда віддала чимало сил, але перемоги все ж не втримала. Тепер – матч проти «Динамо». З іншого боку, то нормальний графік для будь-якого середньостатистичного європейського клубу. В Італії чи Іспанії люди до таких навантажень звикли і сприймають їх як належне. У нас такі відрізки трапляються по три-чотири рази за сезон. Можливо, якби наші команди грали з такою інтенсивністю завжди, то й рівень футболу виріс би.

У завтрашньому ж матчі спрогнозую перемогу «Динамо». Киянам очки потрібні більше. Та й клас має позначитися», — цитує Грицину ua-football.com.