Олександр Бабич: «Єврокубки? Ми не налаштовані, ми йдемо від гри до гри»

Футбол України 17 Вересня, 20:08 612
Олександр Бабич: «Єврокубки? Ми не налаштовані, ми йдемо від гри до гри» | 19-27
Головний тренер «Чорноморця» Олександр Бабич прокоментував нульову нічию з Карпатами (0:0) в матчі 8-го туру УПЛ.
«Думаю, що гра вийшла бойовою, інтенсивною. Не вистачило по цій грі тільки голів. Якби рахунок був 2-2 або 1-1, було б більш справедливо.

Грати з «Карпатами» у Львові дуже складно. Ми давно не привозили звідси очки. У плані гри в обороні можемо занести цей матч собі в актив. Хотіли подарувати перемогу адміністратору клубу, у якого народився син, але 0:0 - теж нормальний подарунок.

Якби в кінці матчу пропустили, було б несправедливо. У нас було два моменти в першому таймі, у «Карпат» у другому, під кінець гри. Поєдинок був до забитого м'яча, ніхто не хотів розкриватися, поступатися. Десь пощастило і нам, і «Карпатам». Нічия - закономірний результат.

Коли нападники почнуть забивати? Добре, що у них є моменти. У нас забивають і захисники, і хавбеки. У того ж Хобленка було два моменти в матчі. Може, потрібно шукати форварда, який буде забивати 2 моменти з 2-х, але з огляду на дефіцит футболістів, це складно. Ми працюємо над цим елементом на тренуваннях, в грі інтенсивність інша. Будемо продовжувати працювати, у нас в команді молоді футболісти.

Заміна Калітвінцева? У Влада був забій в минулому матчі, ця гра була під питанням для нього. Вдячний, що він вийшов. Заміна пов'язана зі здоров'ям, ми цілеспрямовано готувалися до того, що на початку першого тайму він може попросити заміну.

Єврокубки? Ми не налаштовані, ми йдемо від гри до гри. Говорив перед матчем, щоб налаштовувалися на матч. Велика група команд претендує на потрапляння в зону єврокубків. Розуміємо, що багато в чому випадково поки що в шістці. Будемо набиратися досвіду і йти від матчу до матчу», - цитує Бабича football.ua.