Віктор Вацко: «Є таке поняття, як «застій»»

Динамо Київ 19 Вересня, 09:31 611
Віктор Вацко: «Є таке поняття, як «застій»»
Авторитетний коментатор проаналізував причини поразки київського «Динамо» у матчі з «Зорею» (0:1).
«Криза «Динамо»? В Європі писали, що вона є. Не знаю, як щодо кризи в тренувальному процесі, але є криза результату. В останніх чотирьох матчах «Динамо» набрало лише одне очко.

Всі знають, як грає «Зоря». У минулому сезоні «Динамо» двічі зустрічалося з «Зорею», і тоді луганці жодного разу не вийшли в контратаку. Команда була розібрана по поличках. Зараз інша ситуація, і я не знаю, в чому причина.

Є таке поняття, як «застій». «Карпати» свого часу його пережили, коли перетримували гравців. Просто згадайте, кого купило «Динамо» за останні три трансферних вікна. U-19 залишило таке враження в матчі з «Наполі»! Звичайно, ми розуміємо, що гравцям по 18 років, і вони вогкуваті для топ-рівня. Але від їхньої гри отримуєш задоволення.

Окрім кризи результату, у «Динамо» є проблема в створенні моментів. Зараз їх менше, ніж у минулому сезоні. У нас же тренери з дитинства вчать не грати в футбол, а виходити і боротися. Але давайте не будемо вбивати інтригу в нашому чемпіонаті. Зараз він не такий, яким був раніше», - сказав Вацко в ефірі каналу «Футбол 1».