Ігор Біскуп: «Нинішньому «Динамо» не вистачає Теодорчика»

Динамо Київ 20 Вересня, 10:48 713
Ігор Біскуп: «Нинішньому «Динамо» не вистачає Теодорчика»
Колишній захисник тернопільської «Ниви» Ігор Біскуп - про невтішну гру киян.

Більшого очікував від «Динамо», яке зазнало поразки в рідних стінах від «Зорі». Втім, подібне читалося: вже в першому таймі було видно, що луганці можуть успішно зіграти на контратаках. І хоча далеко не все у «Зорі» виходило, в кінцівці матчу зусилля були винагороджені, а м'яч Опанасенка увійде в історію.

- Домашня поразка «Динамо» від «Зорі» - справжня сенсація?

- Я б сказав, що в цьому є закономірність. Перемоги в кількох матчах давалися динамівцям насилу, можливо, в ряді випадків удача була на їхньому боці. До того ж, «Динамо» суперники бояться вже не так, як раніше. І в цьому динамівські футболісти винні самі. Гра «Динамо» сьогодні виглядає не так яскраво, в ній стало забагато сумбуру. Позитивні ж риси проявляються лише епізодами.

- У чому основна причина втрати динамівцями очок в останніх трьох турах?

- Брак нападників. Кияни віддали «Андерлехту» забивного польського форварда Теодорчика, в «Гранаду» відпустили Кравця. Тепер в лінії атаки, де залишилися лише Гладкий і Мораєс, немає здорової конкуренції. Перший в грі з «Зорею» мав гольовий момент, але не використав.

Теодорчик у подібних ситуаціях міг витиснути максимум з наявних шансів. Тепер він регулярно забиває в Бельгії. Нинішньому «Динамо» такого нападника не вистачає. А немає голів - немає перемог. Мені здається, ця проблема буде переслідувати команду, поки не трапляться кардинальні зміни, — наводить слова Біскупа «СЕ в Україні».