Леонід Буряк: «Не варто звинувачувати у поганих результатах лише тренера»

Динамо Київ 20 Вересня, 11:30 599
Леонід Буряк: «Не варто звинувачувати у поганих результатах лише тренера»
Леонід Буряк - про причини невдач «Динамо».
«Начебто багато футболістів в «Динамо» і при цьому вони досить непогані для ЧУ, але от не всі можуть так само грати в ЛЧ. Молодь поки просто не готова, а декому з дорослих не вистачає кваліфікації. Мені складно говорити про те, чи варто було віддавати в оренду Теодорчика і Кравця, для цього треба бачити їх у тренувальному процесі. Але, думаю, керівництво клубу та тренерський штаб киян не вороги собі. Так, нікого не купили влітку, та й їхати ніхто не хоче. Звичайно, не можна забувати і про те, що «Зоря» себе добре проявила. Зараз це організована команда з хорошими виконавцями. Луганці одні з небагатьох у нас, на чию гру приємно дивитися.

Не вірю в плітки. Думаю, розмови про роль Ріанчо в «Динамо» - домисли. Звичайно, зараз задають питання про те, як справляється Сергій Ребров. Це зрозуміло, адже тренер - центральна фігура у футболі. Але знову ж таки, є виконавці, які повинні втілювати в життя його тактику і ідеї. Тому звинувачувати в поганих результатах одного тренера не варто. «Динамо» - це сім'я, і в сім'ї повинні поводитися по-сімейному. Думаю, потрібно дати людині спокійно допрацювати до кінця сезону, а там вже визначатися.

Зараз «Динамо» опинилося в складній ситуації, немає навіть часу на те, щоб розбиратися в причинах. Матчі йдуть один за одним. Потрібно наздоганяти не лише «Шахтар», а й «Зорю», а є ще й ЛЧ. Але щоб дати чітку відповідь, потрібно протестувати футболістів, перенести ці цифри на папір і розібратися, чого їм не вистачає. Мені, наприклад, не подобаються фізичні кондиції деяких гравців. Але зараз усім, футболістам і тренерам, потрібно об'єднатися і разом вибиратися з цієї ситуації», — сказав Буряк в інтерв'ю «Вестям».