Квитки на матч проти «Бешикташа» будуть доступні пізніше (ОНОВЛЕНО)

Динамо Київ 21 Вересня, 09:23 385
Квитки на матч проти «Бешикташа» будуть доступні пізніше (ОНОВЛЕНО)
У приймаючої сторони виникли технічні проблеми з відправкою квитків.

Продаж квитків на гостьову трибуну Vodafone Arena на матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА «Бешикташ» - «Динамо», який відбудеться 28 вересня в Стамбулі, переноситься на більш пізній термін із технічних причин, що виникли у приймаючої сторони.

Як повідомляє офіційний сайт ФК «Динамо» Київ, квитки на гру на гостьову трибуну Vodafone Arena можна придбати в офісі Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) (вул. Грушевського, 3) починаючи з 21 вересня в робочі дні з 10:00 до 18:00.

Ціна квитка до «динамівських» секторів (№404, 405 та 406) становить 40 євро. Оплата здійснюється в євро, суму пред'являти без решти. При собі необхідно мати посвідчення особи (або його сканкопію) на кожен придбаний квиток.Згідно з правилами змагань Ліги чемпіонів УЄФА та на вимогу приймаючої сторони, для придбання квитків необхідно заповнити форму зазначеного зразка та надіслати її на електронну пошту [email protected]

Ім'я
Прізвище
Дата народження
Місце народження

Також квитки для вболівальників «Динамо» будуть продаватися безпосередньо у Стамбулі напередодні матчу, відповідно до відправлених на адресу [email protected] заявок та отриманого від Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) підтвердження. Детальну інформацію про час та місце продажу буде надано додатково. Зазначимо, що кількість квитків до «динамівського» сектору обмежена.