Даріо Срна: «Коли повернемося на «Донбас Арену», заспіваю улюблену пісню Ахметова «Вышел в степь донецкую парень молодой»»

Футбол України 21 Вересня, 13:35 1433
Даріо Срна: «Коли повернемося на «Донбас Арену», заспіваю улюблену пісню Ахметова «Вышел в степь донецкую парень молодой»»
Капітан «Шахтаря» привітав президента клубу Ріната Ахметова з 50-річним ювілеєм.
«Рінат Леонідович відчуває величезну повагу і любов до Донбасу, Донецька та своєї сім'ї - команди «Шахтар». Якби ця любов не надавала йому сил, він вже, можливо, опустив би руки.

Але ми знаємо, хто такі шахтарі. Це люди, які ніколи рук не опускають. Такі наші вболівальники, така наша команда, такий і наш президент. Він радіє, коли команда грає добре, і щасливий, коли ми перемагаємо.

Можна тільки аплодувати тій кількості перемог, яких досяг він сам. Як багато він встиг зробити до 50 років! Упевнений, що він ще встигне зробити чимало. Знаю, що мир на Донбасі - його найбільша мрія.

Ніколи не забуду, як ми перемогли у 2009 році в Кубку УЄФА, як я підняв трофей над головою. Тоді 100 тисяч людей вийшли на вулиці Донецька, святкування в місті тривало тиждень! Ніщо не зрівняється з перемогою, якій радіють наші вболівальники.

Тому я, звичайно ж, поділяю його мрію. Коли ми повернемося на «Донбас Арену», я від щирого серця заспіваю улюблену пісню президента «Вышел в степь донецкую парень молодой», адже сам люблю цю пісню», - цитує Срну «Сегодня».