Bild нахвалює українських легіонерів «Дармштадта»

Світовий футбол 21 Вересня, 16:50 664
Bild нахвалює українських легіонерів «Дармштадта»
​Німецька преса високо оцінила позитивний результат знекровленого «Дармштадта» в грі з «Хоффенхаймом» (1:1).

Вдвічі приємніше, що великий внесок в загальну справу внесли два українських легіонери. Артем Федецький вийшов в основі і провів на полі 83 хвилини, а Денис Олійник, кинутий в бій з лави запасних, на останніх секундах забив рятівний гол.

Журналіст Spox виставив Федецькому оцінку 3,5 з коментарем: «У порівнянні зі своїми колегами в лінії оборони правий захисник не виділявся ні в кращу, ні в гіршу сторону. Без проблем справлявся з Кадерабеком, а Крамаріч і Амірі воліли з лівого флангу зміщуватися в центр. Єдиний недолік Федецького - посередній показник виграних єдиноборств». Олійник, незважаючи на гол, оцінки від Spox не заслужив, оскільки сайт розглядає тільки гравців, які провели на полі більше 20 хвилин.

Зате в Bild позитивно відзначили обох українців. Ось що пишуть про Артема: «Не порівняти з першою грою. Українець чудово взаємодіяв з партнерами, допомагав товаришам по команді і знаходив час, щоб розганяти атаки». Досить дивно, що після такого компліменту Федецькому виставили низьку «четвірку». А ось Олійнику виставили «двійку» (найкраща оцінка у всій команді), супроводивши її такими словами: «Вийшов на 75-й хвилині замість Кляйнхайзлера. Рішуче кинувся в бій, щоб зрівняти рахунок. Прибіг якраз вчасно і забив свій перший гол у Бундеслізі».

Місцева газета Echo на цей раз не коментувала дії окремих гравців, однак присвятила Денису цілий матеріал, привівши його цитати після фінального свистка. «Тренер сказав мені: «Сьогодні ти заб'єш». У нього було передчуття... Звичайно, я до останнього вірив, що ми відіграємося. Інакше не варто взагалі грати в футбол. Я чатував потрібний момент, і сьогодні Бог мені допоміг. На стадіоні була приголомшлива атмосфера, що додавала нам сил. Від щирого серця дякую уболівальникам».