Представник каналів «Футбол 1/2» розповів, як Олег Саленко напивався у прямому ефірі

Футбол України 22 Вересня, 11:25 1000
Представник каналів «Футбол 1/2» розповів, як Олег Саленко напивався у прямому ефірі
Жодного мікроінфаркту в екс-футболіста не було - він був п'яний.

Нагадаємо, що під час одного з ефірів Олег Саленко просто впав перед камерами. Він пояснив це тим, що у нього стався мікроінфаркт, а ще звинуватив канал Ахметова, що той заборгував йому зарплату за півроку.

Шеф-продюсер каналів «Футбол 1» і «Футбол 2» Іван Гресько прокоментував «наїзди» Олега Саленка.

«2 березня 2013 року в ефірі програми «Футбол LIVE» трапився епізод, який поклав кінець нашій співпраці. Саленко на публіку може говорити все, що захоче. Але справжні причини цього падіння добре відомі не тільки мені, а й багатьом іншим співробітникам каналу.

Олег Саленко в своєму коментарі згадує, що на каналах суворо заборонено приходити на роботу в нетверезому стані, і це відповідає дійсності. Зазвичай перед програмами він приходив в нормальному стані. Принаймні, мені так здавалося. А ось в паузах між зйомками Саленко постійно кудись зникав - то в туалет, то до свого автомобіля. Звичайно, ніхто не стежить один за одним під час роботи, але навіть коротких пауз вистачало, щоб Олег почав «раптово» втрачати координацію і поводитися не зовсім адекватно.

У мене було кілька бесід з Саленком на грунті цього, так як схожі ситуації час від часу повторювалися. Однак розуміння від нього ми так і не отримали.

Фінансові зобов'язання: всі акти за договором із Саленком закриті. Фінансова звітність - серйозна справа. Це офіційні документи, які не підлягають сумнівам. У компанії за цим стежать, і всі фінансові та інші зобов'язання виконуються беззаперечно. Тому з упевненістю можу сказати, що телеканали «Футбол 1» / «2 Футбол» не заборгували Саленку жодної копійки.

Після «знаменитого» падіння ми більше не залучали Олега до роботи в студії. Незважаючи на те, що в квітні і травні Саленко вже не працював у нас, канали продовжували платити йому гонорар. Хоча цього можна було і не робити.

З Олегом у нас була домовленість, що він в найкоротші терміни приведе себе в форму і тільки тоді повернеться до роботи на телебаченні. Але це виявилося йому не під силу. Дуже шкода, що знаменитий у минулому гравець нині так низько падає, даючи брехливі інтерв'ю.

А інтерв'ю і коментарі у Олега Саленка ми з тих пір не беремо, адже на «Футбол» працюють не менш зіркові його одноклубники - Йожеф Сабо, Олександр Головко, Віктор Леоненко, Вадим Євтушенко, Олександр Заваров. Тому потреби в коментарях Олега Саленка немає».