Олег Саленко: «Одного разу ледь не дав Гаскойну по морді»

Світовий футбол 20 Вересня, 21:47 889
Олег Саленко: «Одного разу ледь не дав Гаскойну по морді» | 19-27
Олег Саленко відповів на питання про падіння в прямому ефірі і про Пола Гаскойна.

- Після падіння в прямому ефірі вас перестали запрошувати на телебачення. Як вважаєте, це тому, що всі були переконані, що ви були п'яний?

- Та не був я п'яний! За цим на будь-якому каналі жорстко стежать, це їх імідж. Ось уявіть: мене гримують, я спілкуюся з людьми перед ефіром. Почули б запах або з поведінки зрозуміли - ніхто б у кадр не пустив. Я після падіння ще два місяці працював на каналі «Футбол», але потім почалися затримки по зарплаті. Я сказав: «Заплатіть - тоді телефонуйте». Так ми і розсталися - вони до сих пір винні мені за півроку. Зараз всім даю інтерв'ю, крім «Футболу».

- У «Логроньєс» ви відпочивали з президентом на його віллі, робили дубль за «Валенсію» на «Сантьяго Бернабеу». А потім несподівано підписали контракт з «Рейнджерс». Чому?

- Контракт був кращий. Але найголовніше - Ліга чемпіонів, в якій дуже хотілося себе спробувати. Плюс команда класна зібралася: Лаудруп, Гаскойн, Михайличенко.

- Від Гаскойна шарахалися?

- Я один раз йому трохи не дав по морді. Після різдвяної вечірки, на якій я вбрався в костюм крокодила. Газза увірвався в автобус, а я сидів на передньому сидінні. І він мало не облив мене з вогнегасника - в останній момент встиг ухилитися. Ще запам'яталося, як сиділи з дружинами в ресторані. Гаскойн шепнув щось дружині, вони вийшли на вулицю, де він ударив її по щоці. А коли повернулися за столик, сказав їй: «Так, завтра скажеш репортерам, що ти мені зрадила, у нас все погано, і ми розлучаємося». Дуже любив грати на публіку, - сказав Саленко в інтерв'ю виданню Eurosport.