Чому «Шахтарю» кісткою в горлі стоїть Ребров в «Динамо»

Динамо Київ 23 Вересня, 11:41 904
Чому «Шахтарю» кісткою в горлі стоїть Ребров в «Динамо»
Президент київського клубу Ігор Суркіс спростував можливість відставки головного тренера Сергія Реброва.

В останні тижні журналісти окремих ЗМІ активно почали обговорювати тему відставки Реброва. Мовляв, останні невдалі результати - це достатня підстава для такого кардинального кроку для президента клубу Ігора Суркіса. Мовляв, той ще і не такі емоційні рішення приймав.

Так зокрема на каналах Ахметова почали розганяти цю тему в програмі «Великий футбол з Олександром Денисовим». Там і не помітили позитивного дебюту молодого Циганкова, ані в принципі рівної гри. Та й вся критика зводилась до того, що Ребров недогледів, недопрацював з трансферами і так далі... Сергій Ребров винен у всіх земних гріхах.

Чому «Шахтареві» кісткою в горлі стоїть Ребров в «Динамо» - фото 1

Насправді приписати йому можна чимало в цьому невдалому старті. Але це тренер, який за два сезони здобув два чемпіонства, два Кубки України, Суперкубок України. В перший єврокубковий сезон команда дійшла до чвертьфіналу Ліги Європи, в наступному сезоні - до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Зважаючи на такі заслуги, давати шанс на помилку - просто обов'язок. Кому, як не Денисову пам'ятати, скільки пробачали Луческу на старті його донецької кар'єри. А якщо зважити, що таких результатів «Динамо» не досягало вже десяток років, то заяви про віставку і взагалі смішно виглядають.

Чому «Шахтареві» кісткою в горлі стоїть Ребров в «Динамо» - фото 2

Кому це потрібно? Звісно, прямому конкуренту - «Шахтарю». Суперник, в якого за багато років врешті зв'язалась гра, аж надто нервує донеччан. «Гірники» поволі починають сумувати за трофеями. Тому в боротьбі за титули треба вмикати усі фронти. Всі ж добре розуміють, що відставання в 6 пунктів на старті чемпіонату - це не програний чемпіонат. А щодо Ліги чемпіонів, то «Динамо» традиційно невдало стартує в цьому турнірі. Таке було навіть в часи Валерія Лобановського.

І тут вчасно прозвучало інтерв'ю президента Ігора Суркіса. Мовляв, він готовий терпіти і невдачі з молоддю, а головне - з Сергієм Ребровим.

Є ще один нюанс. Позбавив титулів «Шахтаря» не хто-небудь, а їх же вихованець - Сергій Ребров. Який зараз не боїться казати, що усім завдячує «Динамо». Навряд чи це настільки ображає і зачіпає Ахметова і компанію. Але хто ж їх, донеччан, зрозуміє....

Чому «Шахтареві» кісткою в горлі стоїть Ребров в «Динамо» - фото 3