Олександр Ушаков: «Деякі футболісти «Динамо» просто втратили мотивацію виступати за команду»

Динамо Київ 23 Вересня, 19:05 511
Олександр Ушаков: «Деякі футболісти «Динамо» просто втратили мотивацію виступати за команду»
Журналіст 1927.kiev.ua в ефірі «Радіо Промінь» прокоментував ситуацію в київському «Динамо».

- Олександре, що відбувається з «Динамо»?

- «Динамо» втратило мотивацію. Вони два роки поспіль виграли чемпіонат України. Брали Кубок, Суперкубок, кожного року участь у груповому етапі Ліги чемпіонів. Вони лінуються грати, навіть не лінуються, а не знають, для чого грати. От для чого грати Ярмоленку? Його не відпустили в «Евертон». Так, він отримує величезні гроші в «Динамо» і є найбільш високооплачуваним українцем у Прем'єр-лізі, але його не відпускають. Якщо ще до чемпіонату Європи віддавали за Андрія спокійно 20-25 мільйонів євро, то зараз і 15 платити не хочуть. Україна провалилась на Євро, так само і Андрій. Що він показав у грі з «Наполі»?

- Він не перейде і зимою? Можливо, вже і завершить кар'єру в «Динамо».

- Ні, ніхто не відміняв наступні трансферні вікна. Можливо, його хтось візьме в Німеччину. Я хотів би його бачити в дортмундській «Боруссії». Вважаю, що Бундесліга ідеально підходить для Андрія. Можливо, він отримає запрошення взимку чи влітку. Зимою, швидше за все, він не перейде, тому що всі, хто будуть грати у єврокубковій весні, не зможуть використати Ярмоленка, так як він вже заграний у поточному сезоні за київське «Динамо». Тож навіщо брати футболіста, який не допоможе команді в одному з двох єврокубків?

- Хто винен у тому, що «Динамо» втратило мотивацію: менеджмент, тренерський штаб, президент клубу, ситуація в країні?

- Менеджмент краще не зачіпати, це болюча тема. У минулому сезоні колишній помічник Сергія Реброва Рауль Ріанчо говорив, що деякі футболісти «Динамо» втратили мотивацію. Ще тоді потрібно було робити якісь висновки - продавати. Ось як сказав Ігор Суркіс: втратив мотивацію - до побачення, дай місце молодим! Але вони їх тримають. Цей список нам не відомий, але по грі, по поведінці на полі це все видно.