Орієнтовні склади «Олімпік» - «Динамо»

Динамо Київ 24 Вересня, 09:21 473
Орієнтовні склади «Олімпік» - «Динамо»
UA-Футбол пропонує вашій увазі передматчеві розклади.

У двох попередніх переможних матчах чемпіонату проти «Дніпра» і «Сталі» склад «Олімпіка» був однаковим. Судячи з того, що в кубковій зустрічі проти «Волині» в середу з тієї обойми грали тільки хавбеки Володимир Доронін і Сергій Шестаков, беріг Роман Санжар збиту вже 11-ку й на «Динамо». Точніше, десятку, бо Поступаленко пропустить сьогоднішній матч через скандальне вилучення. Замість Антона під нападником Володимиром Лисенком цілком може з’явитися Богданов. Відповідно в опорній зоні поряд із Дороніним здатен відпрацювати Максим Драченко, котрий останнім часом заліковував травму, але вже начебто відновився.

У воротах донеччан вочевидь гратиме Заурі Махарадзе, в обороні справа наліво розташуються Ярослав Олійник, Артем Барановський, Кирило Петров і Дмитро Немчанінов. На флангах півоборони очікуються Володимир Танчик (справа) і Шестаков (зліва).

Реброву важче, бо крім суто ігрових проблем є ще й кадрові. Участь у матчі Ярмоленка та Даніло Сілви досі під запитанням, при цьому вихід у поєдинку лідера команди є трохи вірогіднішим. Ворота «Динамо» знову має захищати капітан Олександр Шовковський. У центрі оборони наразі не видно альтернативи Євгенові Хачеріді та Домагоєві Віді. Євгена Макаренка на правому фланзі захисту після непереконливого матчу з «Зорею» може замінити Микола Морозюк, а зліва, мабуть, знову вийде Віторіну Антунеш.

В опорній зоні Ребров, найвірогідніше, продовжуватиме довіряти Сергієві Рибалці. В ролі атакувальних центральних хавів, зважаючи на слабку гру Дениса Гармаша, повинні вийти Сергій Сидорчук та Віталій Буяльський. У нападі, звісно, зіграє не Олександр Гладкий, а Жуніор Мораєс. А ось на одному з флангів точно вийде молодий Віктор Циганков, котрий зараз виглядає ліпше за решту конкурентів. За всіх, крім Ярмоленка. Якщо Андрій таки відновиться, Віктор зіграє зліва. Якщо ні – Циганков діятиме справа, а зліва можуть з’явитися Дерліс Гонсалес, Олег Гусєв, Артем Громов чи Артем Бєсєдін.

До слова, Гусєв може зіграти в рідному місті. Зважаючи на те, як Олега в Сумах приймають і з яким піднесенням грає там динамівський строжил, Ребров цей фактор цілком може врахувати.

Орієнтовні склади:

«Олімпік»: Махарадзе, Олійник, Барановський, Петров, Немчанинов, Драченко, Доронін, Танчик, Богданов, Шестаков, Лисенко.

«Динамо»: Шовковський, Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш, Рибалка, Сидорчук, Буяльський, Ярмоленко, Циганков, Мораєс.