Польський журналіст: «Повернувшись в «Динамо», Теодорчик зробить крок назад»

Динамо Київ 24 Вересня, 16:32 679
Польський журналіст: «Повернувшись в «Динамо», Теодорчик зробить крок назад»
Журналіст польського видання «Piłka Nożna» Павло Капуста розповів, чому не вийшло у Теодорчика в Києві, чи зможе він повторити шлях Міліка і чи варто йому повертатися в «Динамо».

- Як ви вважаєте, чому у Лукаша Теодорчика не вийшло розкрити свій талант в київському «Динамо»?

- Відразу ж після переходу в київське «Динамо» Теодорчик потрапив якраз в той період, коли дуже багато голів забивав Артем Кравець. До всього іншого, кияни використовували улюблену схему з одним нападником. За весь період виступів у «Динамо» Тео жодного разу не відчув до себе 100% довіри тренерського штабу. І нарешті, він переніс дуже серйозну травму. Думаю, що йому просто не пощастило.

- Перейшовши з «Динамо» в «Андерлехт» Лукаш забив 7 голів у 8 матчах за бельгійський клуб. Він знайшов свою команду чи існують інші причини?

- В «Андерлехті» Лукаш Теодорчик відразу ж став нападником номер один. Він отримав величезну довіру з боку головного тренера. У нього повірили. Отже, цим і можна пояснити його божевільну забивну серію.

- «Динамо» знаходиться в кризі. Наявні в команді нападники виглядають блякло і зовсім мало забивають. Чи є сенс повертатися Теодорчику туди, де в нього не повірили? (Президент «Динамо» в одному з інтерв'ю заявив, що буде радий поверненню Тео).

- Думаю, що повернення Теодорчика в «Динамо» буде неправильним рішенням. Це може обернутися для нього злом. В першу чергу тому, що в Києві виступає інший форвард, який є улюбленцем тренерського штабу. Таким чином, повернувшись в київське «Динамо», Лукаш може зробити крок назад.

- З ким би ви порівняли Теодорчика? Чи є у нього шанс пробитися з «Андерлехту» в топ-клуб і повторити шлях Міліка?

- Теодорчик старший за Міліка. Я не думаю, що він піде його шляхом. Він нападник трохи іншого класу і у нього зовсім інші ігрові характеристики.

- Українська преса поширила чутки, що «Легію» може очолити В'ячеслав Грозний. Ви щось чули про це?

- Нічого не чув на цю тему.

- Матч збірної України з Косово відбудеться в Кракові. Почитав на одному з ваших ресурсів відгуки уболівальників - багато хто з них висловлюють невдоволення. Як ви вважаєте, прийде хоча б невелика група польських шанувальників футболу на цей матч?

- З того, що я чув, це буде матч, який не матиме статусу масового заходу, тобто, згідно з польським законодавством, на ньому зможуть бути присутніми максимум 999 уболівальників.