Сергій Ребров - про тяжкий тренерський етап, лідера в команді та перспективну молодь

Динамо Київ 25 Вересня, 22:48 448
Сергій Ребров - про тяжкий тренерський етап, лідера в команді та перспективну молодь
Головний тренер київського «Динамо» у відвертому інтерв'ю «Профутболу» розповів про теперішній стан справ у команді.

Про критику команди: «Я нічого не читав, я розмовляв з президентом. Для мене особливо важливо в тяжкий період нічого не читати, адже потрібно зосередитися на роботі і продовжувати робити те, що робиш. Лише Богу відомо, що буде з тобою. Є критика, яку ми, звісно, проаналізуємо, передивимось гру і розберемось з хлопцями у своїх помилках. Зараз найменше хочеться слухати критику, хочеться тільки працювати і зробити щось хороше. У нас немає основного складу, у нас не було його і раніше. Ті футболісти, які доводять своє бажання грати на тренуваннях, виходять в основному складі. Так вийшло і сьогодні: вийшли ті, хто інтенсивно працювали на тренуваннях. Я вдячний хлопцям, що вони вийшли з великим бажанням. Особливо у першому таймі розуміли, за рахунок чого ми хочемо обіграти суперника. Щось вдавалось, щось ні, але найголовніше на даний момент, що взяли 3 очки».

Про лідера в команді: «Лідера тяжко виховати. Його лідерський характер або є, або його немає. Звісно, нам не вистачає такого гравця. Зараз я бачу, що Віда стараться, намагаєються усіма силами допомогти команді. Лідер - це та людина, яка завжди старається допомогти команді. Важливо, щоб він був, і в справді тяжкі часи для команди їй допоміг. Побачимо, що буде далі. Лідерами не народжуються, ними стають. І в першу чергу важливе бажання і характер гравця, щоб допомагати команді».

Про успіх Циганкова: «Циганков вже не перший рік знає про наші вимоги: і в U-17, i в U-19, тепер в U-21. Він робить те, що від нього вимагає тренер. Це добре, що хлопці в такому віці розуміють, що від них хочуть. Для того, щоб потрапити в основний склад, потрібно виконувати всі тренерські вимоги. Вітя це все розуміє і потрапляє в стартовий склад, сьогоднішній гол є заслуженим. Він працював на атаку, забив м'яч, але було видно, як він працював на оборону».

Про загальну дисципліну та Гонсалеса: «У мене була персональна розмова з кожним гравцем. Є вимоги до кожного гравця на кожній позиції. Або ви їх виконуєте, або ви не потрапляєте в основу. Для мене немає різниці, скільки років гравець в команді, чи якою є його зарплата. Я сподіваюсь, що Дерліс все зрозумів, і те, як він працював на команду, цілком мене влаштовує».