Герой футбольного дня. Олександр Бабич

Футбол України 26 Вересня, 11:52 738
Герой футбольного дня. Олександр Бабич
Про успіхи головного тренера «Чорноморця» Олександра Бабича.

З Олександром Бабичем «Чорноморець» дуже важко розпочинав шлях сходження. На початку своєї каденції тренер нагадував учня, який перейшов до нової школи та класу, і в якого зміна обстановки «вибила» з голови всі попередні знання. Лише коли минув деякий час, Бабич пристосувався до нового середовища і розпочав різко наздоганяти програму.

Нині «Чорноморець» – досить впевнена в собі команда, а Олександр Бабич нічию проти «Дніпра» сміливо називає «втратою». Це при тому, що ще зовсім нещодавно команда розчаровувала багаточисленну армію власних вболівальників невмінням створювати гольові епізоди (не кажучи вже про їхню реалізацію) та дитячими помилками у захисті. Майже після кожного поєдинку Олександрові Бабичу діставалося на горіхи від вимогливих одеситів. Але тренер, стиснувши кулаки, наполегливо йшов уперед.

Черноморец (Одесса)

В цьому, очевидно, й полягає секрет успіху одеситів – команда не просто виходила на поле, а намагалася з кожного поєдинку, незалежно від його результату, вичерпати щось нове, навчитися чомусь такому, що допоможе в наступній грі. Олександр Бабич протягом своєї каденції не раз зазначав, що він – молодий тренер, який тільки вчиться ремеслу. А «Чорноморець» – молода команда, у якої ще все попереду.

Одесити минулого тижня поступилися в Кубку України «Нафтовику-Укрнафті», пропустивши від представника Першої ліги два голи. Цим самим «моряки» перервали свою затяжну безпрограшну «суху» серію. Але тоді ж був експеримент: Олександр Бабич місце в складі «Чорноморця» довірив тим, хто не потрапляв до основи в поєдинках чемпіонату України. Як тільки-но одесити виступили в своїй звичній обоймі (більш-менш звичній, оскільки не вистачало кількох основних футболістів, зокрема, Калітвінцева) – перед глядачами знову постала бойова команда. В матчі проти «Дніпра» «Чорноморцю» не вистачило вміння реалізовувати нагоди, витискати максимум з можливого. Проте, команда знову не пропустила, довівши «суху» безпрограшну серію в чемпіонаті України до шести матчів.

Александр Бабич (Черноморец)

І ще важливо пам'ятати про те, що Олександр Бабич продовжує вчитися. А разом з ним вчаться й молоді футболісти. «Чорноморець» має усі передумови для того, аби стати грізною силою в новітній історії українського футболу.