Футбол України 26 Вересня, 13:51 642
Провальна статистика Коноплянки в «Шальке» | 19-27
Іспанські ЗМІ констатують цілковитий провал Євгена Коноплянки у «Шальке».

Севільське видання Estadio Deportivo дивується ходом справ вінгера збірної України Євгена Коноплянки в «Шальке», куди екс-дніпрянин подався за ігровою практикою.

У неділю, 25 вересня, 26-річний півзахисник навіть не увійшов у заявку на матч проти «Хоффенхайма». Як повідомляють німецькі ЗМІ, особливо наближені до гельзенкірхенського клубу, причина зовсім не у травмі.

Коноплянка у «Шальке» жодного разу не зіграв на улюбленому лівому фланзі, на всі матчі тренер ставив його справа. Маркус Вайнцирль надає перевагу іншому новачку – Брелю Емболо. За весь період у «Севільї» Євген лише раз зіграв справа (проти «Ювентуса» в Лізі чемпіонів). Вражає і кількість хвилин, проведених українцем на полі, яка з кожним матчем тільки зменшується: 55 проти «Баварії», 45 проти «Герти», 23 проти «Кельна», і ось - відсутність у заявці на «Хоффенхайм».

За відсутності Коноплянки, «Шальке» поступився «Хоффенхайму» з рахунком 1:2. Команда зазнала п'ятої поспіль поразки на старті сезону. Це трапилось із «Шальке» вперше за всю історію клубу. Досі гельзенкірхенці програвали максимум 4 стартових матчі чемпіонату Німеччини.