FA готується почати розслідування відносно Еллардайса

Світовий футбол 27 Вересня, 11:22 750
FA готується почати розслідування відносно Еллардайса
​FA готується почати розслідування відносно Сема Еллардайса після скандальної публікації в The Telegraph, що потенційно може призвести до відставки головного тренера збірної Англії.

Як відомо, з 2008 року правила FA забороняють англійським клубам здійснювати трансфери гравців, частиною прав на яких володіє третя сторона.

Однак в приватній розмові з підставними особами, що видавали себе за азіатських бізнесменів, а насправді є журналістами англійського видання, Еллардайс повідомив, що може допомогти обійти відповідні заборони свого нинішнього роботодавця за винагороду в розмірі 400 тисяч фунтів.

Варто зазначити, що свої послуги Великий Сем запропонував людині, яку побачив перший раз в житті. Ця зустріч відбулася в одному з готелів Лондона, незадовго до дебюту Еллардайса на новому місці роботи на початку вересня.

FA негайно відреагувала на цю публікацію, підтверджену зйомкою прихованою камерою, і тепер може почати розслідування відносно Еллардайса, інформує fapl.ru.

«Ми попросили The Daily Telegraph надати повні факти, що мають відношення до цієї історії», - повідомив представник Асоціації.