Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 27 Вересня, 19:46 482
Передматчева прес-конференція Сергія Реброва
Головний тренер київського «Динамо» на передматчевій прес-конференції розповів про готовність команди до гри із «Бешикташем».

- Сергію Станіславовичу, які слабкі місця в грі «Бешикташа» ви можете виділити?

- Зазначу, що незважаючи на те, що «Бешикташ» багато забиває, турецький клуб також і досить багато пропускає. У той же час, це збалансована команда - чемпіони країни. Проте, нам потрібно думати, перш за все, про свою гру. Постараємося донести до гравців всю необхідну інформацію про суперника.

- Чи вдалося подолати деякі кадрові проблеми? Ким збираєтеся замінити Олега Гусєва?

- У нашій команді є молоді хлопці, які прогресують і мають всі шанси потрапити в основний склад команди. Для цього їм потрібно лише ретельно працювати. Також можу сказати, що інші гравці, крім Гусєва і Сілви, здорові і готуються до гри.

- Стамбул, як відомо, місто контрастів. Ви тут пограли свого часу в «Фенербахче». Які у вас асоціації та спогади про це місто?

- Це футбольна країна, тут кожна людина в прямому сенсі слова просто живе футболом і вболіває за свою улюблену команду. Що стосується мене особисто, то я вдячний фанатам «Фенербахче», які завжди мене підтримували. Скажу чесно, мені завжди приємно повертатися в це прекрасне місто.

- Який результат завтра влаштує вашу команду?

- Нас влаштує будь-який позитивний результат. Ми розуміємо, наскільки непросто грати в Стамбулі. Важливо, щоб самі хлопці завтра розкріпачилися і грали в футбол. Я вірю в своїх футболістів. Головне, щоб ми показували гру, властиву київському «Динамо». Звичайно, важливо при цьому і набирати очки.

- Результат матчу з «Олімпіком» показує, що вам вдалося «достукатися» до гравців?

- Я не можу сказати, «достукався» чи ні. У деяких іграх у нас виходить продемонструвати нашу гру, в деяких її немає. Але і в матчі з «Олімпіком» були не зовсім позитивні моменти в нашій грі. Якщо ми будемо припускатися таких помилок і в поєдинку з «Бешикташем» - у нас не буде шансів завтра.

- Як вважаєте, Циганков готовий до того тиску, який присутній в матчах Ліги чемпіонів?

- Раніше на кожній прес-конференції мене питали про Ярмоленка. Тепер про Циганкова (посміхається). Віктор - талановитий хлопець, і нам дуже важливо, щоб він продовжував працювати в тому ж дусі. Нам хочеться, щоб він прогресував. Ми сподіваємося і на інших хлопців. Важливо, щоб гравці розуміли, що шанс є у всіх. Для цього потрібно лише ретельно працювати.

- Чи готовий Ярмоленко завтра вийти з перших хвилин протистояння?

- Я сподіваюся на це. Останніми днями він тренувався. Андрій - дуже важлива фігура для нас. Але головне - його здоров'я. Сподіваюся, що далі з ним все буде нормально.