Соболь: «У бажанні МЮ ми точно не поступимося»

Футбол України 27 Вересня, 22:42 590
Соболь: «У бажанні МЮ ми точно не поступимося»
Захисник «Зорі» - про матч з МЮ.

«Не дивлячись на зустріч з іменитим суперником, у нас йде звичайна підготовка до матчу. Вчора був відео-розбір ігор «Манчестер Юнайтед», дивилися на їх сильні і слабкі сторони. Але дуже добре, що після перемоги над «Ворсклою» ми підійдемо до цієї зустрічі з позитивними емоціями.

Важко сказати, який у них буде настрій. За словами Жозе Моуріньо можна зрозуміти - вони не знають, що собою являє «Зоря». Можливо, також буде якась недооцінка.

Звичайно, приємно, що приїхав скаут «Манчестера» розібрати нашу гру. Напевно, поштовхом до цього став матч з «Фенербахче». Ми змусили англійців задуматися.

У бажанні МЮ ми точно не поступимося - у всіх будуть горіти очі. Будемо грати на своїх сильних якостях - це наші контратаки, оскільки у нас дуже швидкі футболісти.

Я вже був на цьому стадіоні. Тільки в якості глядача, з трибун. Тепер буде можливість побути всередині цієї арени. Заради таких матчів ми і граємо в футбол. Буде дуже приємно вийти на «Олд Траффорд».

Всі знали, що «Зоря» буде брати участь в груповому етапі Ліги Європи. Це вже було величезним досягненням. Багато гравців хотіли зіграти з МЮ - ось мрія і збулася. Тепер потрібно вийти на футбольне поле і показати, хто ми», - сказав Соболь.