Віце-президент «Десни»: «На нашому стадіоні можна буде проводити єврокубкові матчі»

Футбол України 27 Вересня, 23:00 525
Віце-президент «Десни»: «На нашому стадіоні можна буде проводити єврокубкові матчі»
Віце-президент «Десни» Ігор Базалінський розповів про реконструкцію стадіону в Чернігові.

- Ігоре Васильовичу, «Десна» вже другий місяць грає за межами рідного міста, так як в Чернігові триває реконструкція стадіону. Розкажіть більш детально про це, що вже встигли зробити, що ще планується?

- Станом на сьогоднішній день вже закінчили запасне поле: зробили дренажну систему, автоматичний полив, нове покриття, провели благоустрій території, а також плануємо зробити трибуну на 50-60 осіб біля тренувального поля. Ми будемо проводити відкриті тренування для вболівальників, думаю, їм буде цікаво спостерігати за тренувальним процесом команди. До того ж, на запасному полі будуть проводитися товариські матчі, тому трибуна просто необхідна.

По основному полю також все йде за планом - система автоматичного поливу вже готова, дренаж готовий, єдине, що через установки електропідігріву поля трохи змінилися терміни. 28 вересня приходить перша партія кабелів, і ми відразу ж почнемо їх укладання. Підрядники нам гарантують, що за два тижні покладуть систему електропідігріву. Наступний етап - планується укладання газону, яка займе три-чотири дні, а потім ми покладемо трав'яне покриття.

- Перед початком реконструкції ви планували встигнути зіграти кілька ігор ще в цьому сезоні. Але, як я розумію, графіки трохи змістилися, так як вирішили додати систему електропідігріву. Чи була вона необхідна саме зараз?

- Плани, які ми задекларували перед уболівальниками, не змінюються - ми плануємо вихід в Прем'єр-лігу. А у клубів Прем'єр-ліги інші вимоги, тому ми вже зараз робимо все на вищому рівні, щоб наша інфраструктура відповідала вимогам атестаційного комітету Федерації футболу України. Більш того, у нас буде поле такого рівня, на якому можна буде проводити і єврокубкові матчі. Тому відповідаючи на ваше запитання - так, система електропідігріву поля була необхідна.

Спочатку у нас були плани входити в систему електропідігріву в наступному році - сучасні технології дозволяють це зробити вже з готовим газоном. Але порадившись з фахівцями, ми вирішили зробити це зараз, щоб в наступному році не витрачати час і команда весь сезон радувала чернігівських вболівальників своєю грою, а ми, в свою чергу, зможемо перейти до другого етапу реконструкції.

- Виходячи з ваших слів, реконструкція стадіону планується серйозна.

- Наш план по реконструкції стадіону включає дві черги. Перша - тренувальне та основне поле, готель і медико-відновлювальний центр, підтрибунне приміщення, роздягальні, нові висококласні футбольні ворота, як для основного поля, так і для тренувального. Це те, що у нас заплановано на цей рік - створення оптимальних умов для проживання і тренувань нашої команди.

Друга черга - це приведення в порядок трибун, установка пластикових крісел, буде розглянуто і питання про можливе накриття трибун. Наведемо в порядок територію стадіону, буде встановлено дитяче містечко, під який вже готовий майданчик. Також визначимося по східній трибуні, ми запросили експертів, які оцінять її стан, чи можна її реконструювати або доведеться перебудовувати, після цього приймемо остаточне рішення, - наводить слова Базалінського офіційна сторінка «Десни» у Фейсбук.