Володимир Пояснюк: «Кравець не зможе стати основним нападником у «Гранаді»

Динамо Київ 28 Вересня, 15:05 384
Володимир Пояснюк: «Кравець не зможе стати основним нападником у «Гранаді»
Глава відділу зарубіжного футболу Володимир Пояснюк побував в гостях у Роберто Моралеса в програмі «Спорт тайм» на радіо «Армія FM» ті висловив свою точку зору щодо перспектив українських футболістів які зараз виступають у Прімері.
- Для того, щоб заграв Денис Бойко потрібен справжній форс-мажор. Або травма основного голкіпера Камені, або дискваліфікація. Що стосується Кравця, то це однозначний запасний протягом усього сезону Гранади. Ніякими своїми звершеннями в дорослому кар'єрі Кравець не давав зрозуміти, що він може стати основним нападаючимі. Так, у нього були спалахи. Мабуть, є моменти, коли Кравець знаходиться в кращій формі. Цим потрібно користуватися і випускати його хвилин на 20-30 в Іспанії, але грати 90 хвилин, мені здається, він не може як основний нападник. Він буде пропадати, і команда буде грати вдесятьох.

Що стосується Романа Зозулі, то якщо найближчим часом він може створити конкуренцію Алексу Алегрі. З ним Зозуля зобов'язаний поборотися за місце в основному складі. Думаю, у Романа Зозулі буде шанс і він його може і повинен використовувати. У всякому разі, я в це вірю. Хоча далі піднімається питання його професійних навичок і умінь. Скільки не дай йому часу на полі, він буде бігати і «кусати» всіх за ноги, а ось чи зможе він створювати моменти і найголовніше забивати гол - подивимось. Ось на нього з цих трьох наших українців в Прімері, у мене найбільше надій.