Динамо Київ 28 Вересня, 15:59 483
​Юнацька Ліга УЄФА. «Динамо» створило справжнє диво у Стамбулі | 19-27
Юні динамівці врятували матч, програючи 3:0 після першого тайму.

Юнацька Ліга УЄФА. «Бешикташ» - «Динамо»: 3:3

Голи: Езтюрк (3 хв.), Абай (23 хв.), Енес Дурмуш (40 хв.) - Лєднєв (59 хв.), Янаков (66 хв.), Акинджі автогол (69 хв.)

»Бешикташ»: Ібрахім Акинджі, Шіяр Кепіро, Суат Гюндюз, Емер Чаглар, Карагез, Хюсейн Ерай Караташ, Юсуф Абай, Мухаммед Езтюрк, Еслем Езтюрк (К), Фатіх Аксой, Мухаммед Енес Дурмуш.

Запасні: Бічер, Ямач, Мустафа Апарди, Фуркан Йилгин, Мерткан Аджікгез, Джан, Метін Гюлер.

«Динамо»: Володимир Маханьков, Владислав Дубінчак (К), Євгеній Смирний, Ахмед Алібеков, Микола Шапаренко, Денис Янаков, Віталій Миколенко, Олександр Тимчик, Денис Попов, Богдан Лєднєв, Владислав Алєксєєв.

Запасні: Владислав Кучерук, Руслан Кошелєв, Сергій Булеца, Іван Калюжний, Юрій Козиренко, Владислав Наумець, Максим Куліш.

«Бешикташ» на правах господарів почав матч дуже впевнено і вже на третій хвилині Озтюрк зумів розпечатати ворота Маханькова. Наші хлопці довго не могли прийти до тями після такого старту, а турки продовжували атакувати і нагнітати обстановку біля наших воріт. Юсуф Абай в середині другого тайму подвоїв перевагу господарів і здавалося, що турків в цьому матчі вже не зупинити. Після другого голу підопічні Мороза трохи вирівняли гру і почали більше тримати м'яч і створювати хоч якісь моменти. Але, на жаль, в кінці першого тайму суперник знову покарав нас і забив третій гол. Відзначився Мухаммед Енес.

Дуже цікаво дізнатися, що ж головний тренер сказав нашим хлопцям у перерві, але всі як один футболісти «Динамо» вийшли з палаючими очима і почали активно розхитувати оборону «Бешикташа». Пару моментів кияни не реалізували в перші десять хвилин, але на 59 хвилині Лєднєв зумів все ж пробити голкіпера суперника. Після голу натхненні голом гравці «Динамо» кинулися в атаку і вже через сім хвилин Денис Янаков робить рахунок 2:3. Неймовірний другий тайм тривав і вже через три хвилини невдала гра голкіпера «Бешикташа» привела до того, що кияни зрівнюють рахунок. Після цього на полі була досить груба гра, арбітр наліво і направо показував жовті картки.

Вся Україна мріяла, що молоді динамівці повторять диво «Ліверпуля», та все ж матч закінчився 3:3, але й цю гру сміливо можна назвати чудовою. Браво, «Динамо»!

Нагадаємо, що у матчі першого туру динамівці вдома перемогли італійський «Наполі» з рахунком 4:1.