Динамо Київ 29 Вересня, 12:03 782
Толгай Арслан: «Якби провели весь матч із «Динамо», як перший тайм, то взяли б три очки» | 19-27
Півзахисник «Бешикташа» підвів підсумок стамбульського протистояння своєї команди з «Динамо» в Лізі чемпіонів (1:1).
«На жаль, ми втратили три очки. Ми добре почали перший тайм, що логічно конвертувалося в забитий м'яч. Здавалося, у нас виходить вести гру, але в певний момент ми упустили її нитки. Наш тиск перестав позначатися на суперникові. Ми почали давати опонентам надто багато часу на роботу з м'ячем, особливо в другому таймі. Це і призвело до пропущеного голу.

«Динамо» грало в середньому темпі. У четвер нам потрібно буде проаналізувати цей матч, особливо його другий тайм. «Бешикташ» не повинен нікого боятися. Ми професійні футболісти і всі разом можемо досягати результату з нашим прекрасним тренером.

Тепер у нас є чотири гри, щоб забезпечити результат в групі. Ми нікого не боїмося. Будемо грати в свій футбол. Якби сьогодні ми змогли провести весь матч, як перший тайм, то взяли б три очки», - наводить слова Арслана Футбол-Арена.