Гендиректор «Зорі»: «Якщо ми говоримо про fair play, то орендовані гравці «Шахтаря» не повинні були грати і з «Динамо»»

Футбол України 30 Вересня, 18:22 743
Гендиректор «Зорі»: «Якщо ми говоримо про fair play, то орендовані гравці «Шахтаря» не повинні були грати і з «Динамо»»
​Генеральний директор луганського клубу Сергій Рафаїлов не вважає правильним рішення «Шахтаря» заборонити орендованим футболістам грати в матчі 10-го туру УПЛ «Шахтар» – «Зоря».

«Я не вважаю, що це правильне рішення, хоча з юридичної точки зору воно таким є, – сказав Сергій Рафаїлов у коментарі «Футбол 24». – Той договір, який існує між нами і «Шахтарем» на оренду футболістів, містить пункт, що вони не мають право грати проти «Шахтаря», і велика сума штрафу, якщо це буде.

Щоразу перед грою з «Шахтарем» ми звертаємося з подібним проханням до них. І мені незрозуміло, для чого вони цих футболістів тримають, так би мовити, у себе і не хочуть їх побачити. Тренер «Шахтаря» міг би подивитися найближчий резерв безпосередньо на тлі тих гравців своєї команди, з якими він працює щодня».

«Деякі фахівці і керівники клубів говорять, що у нас слабкий чемпіонат, і водночас самі роблять так, щоб ігри були менш цікаві. Також говорять про fair play, але воно повинно бути у всьому, і якщо цим футболістам можна грати проти «Динамо», то чому не можна проти «Шахтаря»? Тоді, напевно, не треба було цим футболістам грати і проти «Динамо», щоб були рівні умови.

І якщо ми говоримо, що граємо для вболівальників, то виходить, що цей матч не для уболівальників, і він строго вирішує турнірні завдання. Хоча, звичайно, в будь-якому матчі потрібно грати на результат.

Крім того, ці футболісти є потенційними кандидатами в збірну України, і на них можна було б подивитися в такому знаковому матчі для чемпіонату України.

До останнього ми сподівалися, що все-таки здоровий глузд, з точки зору футболу, візьме гору. На жаль, ситуація така. Я вважаю, що з точки зору гри можна було дати цим футболістам зіграти в цьому матчі.

Тому з «Шахтарем» не зможуть зіграти Караваєв, Петряк, Гречишкін, Соболь, Кулач і Безбородько. Останнього не можна назвати футболістом основного складу, а решта футболістів сьогодні є гравцями основи і вчора з тим же «Манчестер Юнайтед» починали з перших хвилин», – зазначив Рафаїлов у коментарі «Футбол 24».

Нагадаємо, матч «Шахтар» – «Зоря» відбудеться в неділю, 2 жовтня, о 17:00 у Запоріжжі.