Валерій Федорчук: «Проти «Зірки» потрібно грати, як проти лідера»

Динамо Київ 2 Жовтня, 15:04 831
Валерій Федорчук: «Проти «Зірки» потрібно грати, як проти лідера»
​Півзахисник Валерій Федорчук розповів, як наша команда готується до гри 10-го туру УПЛ проти кропивницької «Зірки»:

- Ми завжди все робимо, щоб в команді був позитивний настрій, щоб до кожного матчу підходити з бойовим духом. Здорово, що ми виграли у «Олімпіка», це було важливо для всієї команди, особливо після останніх невдач, коли ми не могли виграти три чи чотири матчі. Тепер ми трохи виправили ситуацію, і повинні тримати цю планку.

- Забитий гол додав особистої впевненості?

- У першу чергу я був сконцентрований на тому, як допомогти команді, щоб «Динамо» перемогло, а вже на другому плані були особисті показники. Я прагнув до того, щоб грати і приносити користь команді, особливо після паузи, коли я довгий час пропустив через травму і взагалі не виходив на поле, причому це трапилося вже вдруге в кар'єрі. Для мене було важливо повернутися. Тому я подвійно радий тому, що вийшло ще й забити наприкінці матчу. У такі моменти з'являється і додаткова особиста впевненість, і поліпшується настрій у всієї команди.

- «Зірка» - дебютант Прем'єр-ліги, ця команда сповнена сюрпризів?

- Спеціально ними я не цікавився, але за матчами, звісно, стежу. Знаю, що в останніх трьох поєдинках вони не програвали. Грають на бажанні, тож нам слід налаштовуватися серйозно, не дивитися на те, що це дебютант. Потрібно виходити проти них, як проти лідера чемпіонату і не допускати ніякої розслабленості. Видно, що Кропивницька команда хоче довести, що є повноправним учасником Прем'єр-ліги. Вони будуть дуже старатися, і можуть завдати багато неприємностей. Ви самі бачили, що в деяких матчах ми вже поплатилися очками, це навчило нас тому, щоб до гри з «Зіркою» підійти з великою серйозністю, в оптимальній формі і з бойовим настроєм.

- З чим, на ваш погляд, пов'язані останні успішні матчі Кропивницького команди?

- Для новачків Прем'єр-ліги, як «Зірка», важливий старт. А потім з кожною грою до них приходить впевненість в своїх силах, в тому, що вони можуть гідно грати проти інших команд і виглядати не гірше за них. Їхні останні результати - зайве тому підтвердження. Думаю, в подальшому вони також будуть додавати, адже вже зараз виглядають непогано, як для дебютанта.

- Ви знайомі з кимось із футболістів «Зірки»? Будете з ними обговорювати майбутню зустріч?

- Першим на думку спадає прізвище Владислава Лупашко, якого знаю ще за виступами за ФК «Львів». Раніше ще грали брати Баранці, але вже пішли, тож поспілкуватися не вийде, а з Лупашко перекинемося парою слів (посміхається), — цитує Федорчука офіційний сайт «Динамо» Київ.