Олександр Денисов: «Не хочу бачити недосвідчених арбітрів на важливих матчах»

Футбол України 3 Жовтня, 18:28 794
Олександр Денисов: «Не хочу бачити недосвідчених арбітрів на важливих матчах»
Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов висловив свою думку з приводу суддівства в матчі донецького «Шахтаря» проти луганської «Зорі».
- Зустрічається перша і друга команда, і помилки арбітра можуть перетворитися в каністру з бензином, яка спалахне. На матч призначають молодого арбітра. У нас в країні до помилок не можна ставитися «просто так», це за кордоном немає корупції, ні до чого прикопатися... У нас вона існує, всі про це знають.

У матчі «Шахтаря» і «Зорі» помилок було маса. І що ми придумаємо потім, якщо у нас першу-другу команду судить молодий арбітр? А якби в цьому матчі спалахнув скандал? А питання стоїть про окуляри в матчі. Гравець «Зорі» Сываков шумів-кричав - і нічого, «гірник» Ордець руками помахав - суддя тут же жовту йому дає. Непослідовність простежується. Сівакову не дав за емоції, а Ордецю дає.

27-річного Балакіна я не хочу бачити в матчі перших двох команд, і я пояснив, чому. У матчі команд, які борються за медалі, арбітр повинен бути високої кваліфікації.