Віктор Циганков: «Коли прокинувся, просто не міг ходити»

Динамо Київ 3 Жовтня, 20:54 752
 Віктор Циганков: «Коли прокинувся, просто не міг ходити»
Півзахисник київського «Динамо» прокоментував виклик до лав національної збірної України, а також розповів про травму, яка завадить йому взяти участь в майбутніх матчах відбіркового циклу ЧС-2018.
- Виклик до національної збірної України розцінюю, як великий аванс з боку тренерського штабу. Тому що прекрасно розумію: в такому віці (Віктору Циганкову всього 18 років, - прим.ред.) вкрай важко потрапити в головну команду країни.

На жаль, на поточному зборі і в найближчих матчах з Туреччиною і Косово цей аванс я виправдати не зможу - через травму змушений покинути розташування збірної. Сподіваюся, що в майбутньому у мене ще буде така можливість. Буду прагнути показувати той футбол, який я показую зараз, і сподіватися на те, що мене знову викличуть до лав національної збірної.

Що стосується мого пошкодження, то ще після матчу з «Зіркою» мені було важко ходити, я відчував дискомфорт. А сьогодні, коли прокинувся, просто не міг ходити. Відразу записався на УЗД. Як з'ясувалося, пошкодив задню поверхню стегна. Так що змушений залишитися в Києві, щоб відновлюватися від цієї травми.