Віталій Циганков: «Без Олександра Іщенка у мого сина нічого не вийшло б»

Динамо Київ 4 Жовтня, 18:53 1873
Віталій Циганков: «Без Олександра Іщенка у мого сина нічого не вийшло б»
Півзахисник Віктор Циганков, немов із місця в кар'єр, увірвався до першої команди нашого клубу.

Примітно, але його п'ять разів поспіль із шести матчів команди Сергія Реброва у вересні 2016 року було названо вболівальниками «біло-синіх» найкращим футболістом у складі «Динамо»! Хто ж підвів його до такого впевненого дебюту? Секрет розкрив Віталій Циганков, батько молодого футболіста, який так вражаюче проявив себе:

- У ДЮФШ «Динамо» у Віктора в центрі губилися головні козирі – швидкість та вміння зіграти спиною до бровки. Це дуже вчасно побачив директор Академії Олександр Іщенко, після чого стосовно амплуа сина питань не виникало. Віктор, до речі, від самого початку в Києві перебував під особистим контролем Олександра Олексійовича. Навантаження дуже грамотно поєднувалися з паузами для відновлення, усе прораховувалося та планувалося. Аж до найдрібніших нюансів. Загалом, у ДЮФШ такий підхід до всіх гравців.

Коли він почав виокремлюватися на тлі однолітків, було прийнято рішення перевести його до групи, яка на рік старша. Хід був дуже правильним. Син отримав можливість тягнутися до більш сильних хлопців, прогресувати. Про це мало хто знає, але, між іншим, це знову ж таки була ідея Іщенка, який зіграв дуже важливу роль у кар'єрі сина, щоразу обираючи правильний напрямок. Цілком можливо, без нього нічого б не вийшло, – цитує Віталія Циганкова www.footclub.com.ua