Зінченко: «Завдання-мінімум в матчах з Туреччиною і Косово? Набрати Шість очок»

Збірна України 5 Жовтня, 14:53 679
Зінченко: «Завдання-мінімум в матчах з Туреччиною і Косово? Набрати Шість очок»
Хавбек ПСВ та збірної України - про майбутній матч.

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко розповів, що думає про майбутній виїзному матчі відбіркового циклу ЧС-2018 проти Туреччини, який відбудеться завтра в Коньї.

- Напевно ви вже вивчили збірну Туреччини. Яку оцінку ти міг би дати цьому супернику?

- Нинішня збірна Туреччини - дуже агресивна команда, яка відмінно грає на контратаках і при цьому з максимальною агресією діє в середині поля. Це перше, що кидається в очі. Так що в четвер на нас чекає велика кількість боротьби та єдиноборства. Хто виграє цю боротьбу, хто буде краще діяти на підборах, той і переможе.

- Чи багато матчів за участю збірної Туреччини ви подивилися?

- Звичайно. Але, в той же час, ми не дивилися ці поєдинки цілком - тренери в підготовленій відеонарізці робили акцент на основних компонентах гри збірної Туреччини. Поки не хотілося б нічого більше говорити. Зокрема, про слабкі сторони турецької збірної, які у неї, безумовно, є. У четвер більш точного збору.

- Наскільки вас турбує фактор турецьких уболівальників, які просто несамовито підтримують всі свої команди в домашніх матчах?

- Ми вже не маленькі хлопчики, а професіонали. Всі прекрасно розуміють, що будь-яка гра на виїзді - це, перш за все, тиск з боку вболівальників команди суперника, і ми повинні бути до цього готові. Сподіваюся, тиск турецьких трибун не заважатиме нам реалізувати план на гру.

- Але особисто тобі ще не доводилося раніше стикатися з підтримкою турецьких уболівальників на їх стадіонах?

- Ні, це буде перший мій такий досвід.

- Зі стратегічної точки зору, що є для збірної України завданням-мінімум в матчах з Туреччиною і Косово?

- Набрати шість очок.