Італія – Іспанія. Прогноз Олександра Золотогорського

Світовий футбол 6 Жовтня, 11:53 569
Італія – Іспанія. Прогноз Олександра Золотогорського
Журналіст програми «Профутбол» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» дуже заінтригований матчем європейських титанів. Італія – Іспанія – вічна дуель! Минулого разу перемогли італійці, а зараз будемо чекати реваншу?
«Це вже не дуель Конте і дель Боске. На чемпіонаті Європи італієць тактично знищив іспансьокго дідуся. Але зараз розклад трохи інший. І важко сказати, чи в дуелі тренерів Вентура має якусь перевагу над Лопетегі.

Хай там як, а таланту в італійській команді не додалося. І дуже погано для «Скуадри Адзурри», що не зіграє стовп оборони К’єлліні. В нього дискваліфікація.

Іспанці оновлюються. По іменах вони мають куди потужніший вигляд. Команда отримала нове дихання і може грати надзвичайно яскраво. Я не бачу у цій команді слабких місць. Щоби їх обіграти, треба витиснути з команди максимум, а може ще й більше. Це міг зробити Конте на Євро-2016. Чи зможе Вентура у відборі, коли лише вимальовуються нариси нової команди?

Мені здається, іспанці мають взяти реванш. Принаймні, не програти. Однозначно – забити. Ставка на індивідуальний тотал «Фурії Рохи» має право на життя. Більше (1) з можливістю повернення коштує 1.95 на Parimatch. Дуже непогано».

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!