ФФУ та Харківська ОДА об’єднали зусилля для повернення міжнародного футболу до Харкова

Футбол України 6 Жовтня, 12:05 482
ФФУ та Харківська ОДА об’єднали зусилля для повернення міжнародного футболу до Харкова
Після трирічної перерви міжнародний футбол прагнуть повернути до Харкова.

Відповідний меморандум 6 жовтня підписали президент Федерації футболу України Андрій Павелко та т.в.о. голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Про свій намір домогтися поновлення міжнародного статусу Харкова Андрій Павелко оголосив 11 вересня напередодні візиту на конгрес УЄФА. Згодом Юлія Світлична направила на адресу президента ФФУ офіційного листа із клопотанням розглянути можливість проведення у місті матчу збірних команд та гарантіями безпеки з боку Харківської ОДА. Це стало додатковим аргументом ФФУ у переговорах із керівництвом УЄФА щодо повернення міжнародного футболу до Харкова.

– Збірна України – це надбання всіх вболівальників, всіх мешканців нашої країни, – наголосив після підписання меморандуму президент ФФУ Андрій Павелко. – Тому впевнений, що Харків – прекрасне та футбольне місто, заслуговує на повернення міжнародного статусу. Це надасть нові інвестиційні можливості для всього регіону, а нашій збірній дозволить заново відчути щиру підтримку місцевих вболівальників.

– Вдячна Андрієві Павелку, що він відгукнувся на прохання всіх харків’ян. Зараз ми розглядаємо можливість проведення матчу збірної України на стадіоні «Металіст». Це стане ще одним приводом для пожвавлення не лише спортивного, а й економічного життя Харківщини, – підкреслила т.в.о. голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Андрій Павелко та Юлія Светлична домовилися продовжити спільну роботу задля досягнення поставлених цілей. Після отримання офіційного дозволу від УЄФА, виконком ФФУ затвердить місце проведення товариського матчу збірної України 15 листопада 2016 р. Вже є попередня домовленість, що суперником синьо-жовтих може стати команда Сербії.