Павло Лук'янчук: «У нашої національної збірної є всі шанси потрапити на ЧС»

Збірна України 6 Жовтня, 22:48 758
Павло Лук'янчук: «У нашої національної збірної є всі шанси потрапити на ЧС»
Капітан збірної України U-21 Павло Лук'янчук прокоментував для 1927.kiev.ua поєдинок в рамках кваліфікації на ЧЄ-2017 з однолітками з Північної Ірландії (1:1).

- Північна Ірландія - хороша команда, незважаючи на те, що вони знаходяться на останній позиції в групі. Не скажу, що нам все вдалося в атаці в цій грі, але треба віддати їм належне, ірландці сідали за лінію м'яча всією командою, що ускладнювало нашу задачу

- Нічия з аутсайдером групи - це прийнятний результат для вас?

- Нічия - це не той результат, яким ми задоволені, оскільки ми майже весь час володіли м'ячем.

- Причина сьогоднішньої нічиї - це недостатня вмотивованість України яи бажання Північної Ірландії покинути турнір з гордо піднятою головою?

- Я не скажу, що у нас немає мотивації, тому що зараз ми граємо на перспектив. Наступне жеребкування на Євро-2019 буде в грудні і, дивлячись скільки очок ми наберемо зараз, будуть обиратись суперники в групі потім.

Я думаю, що Пн. Ірландія хотіла показати себе і у них це вийшло, так само, я знаю, що вони приїхали за 3 дні до гри, щоб встигнути підготуватися, це ж про щось говорить.

- Північна Ірландія змогла піднести вам сюрприз?

- Не скажу, що сюрприз, але ми не розраховували пропустити першими.

- Що тренер казав у перерві?

- Сказав, щоб також строго грали в обороні, контролювали м'яч, але намагалися частіше бити по воротах.

- Кого зі складів обох команд можеш назвати найкращими гравцями матчу?

- Не буду нікого виділяти, оскільки, я вважаю, що футбол - це командна гра і, навіть, якщо хтось забиває, то це означає, що на нього працювала вся команда

- 11 жовтня вам належить зіграти останній матч у кваліфікації на ЧЄ до 21 року проти Ісландії, але цей поєдинок вже нічого не вирішує. Як будете налаштовуватися на гру?

- На кожен поєдинок налаштовуємося, як на останній, і я вже відповідав, що дещо все таки ці ігри для нас вирішують, нехай і в перспективі.

- Як оцінюєш шанси збірної України у кваліфікації на ЧС-2018?

- Я думаю, що у нашої національної збірної є всі шанси потрапити на ЧС, що їм і бажаю.

Розмовляла Дарина Маневич