Віктор Циганков: «Багато працював, щоб бути в першій команді»

Динамо Київ 7 Жовтня, 12:03 408
Віктор Циганков: «Багато працював, щоб бути в першій команді»
Молодий півзахисник «Динамо» розповів про адаптацію в першій команді, а також сказав, коли відновиться від травми, яка завадила йому зіграти за збірну.

- Вікторе, останній місяць був для вас наче казка - виступи в основному складі, три забиті м'ячі...

- Я багато працював, щоб бути в першій команді й виступати на НСК «Олімпійський». Задоволений, що тренер довірив місце у складі. Провів п'ять ігор, забив кілька м'ячів, тож увпевненість уже є. Її набагато більше, ніж у перші дні, коли був переведений до основного складу. Розумієш, що мої нові партнери такі ж футболісти, так само тренуються і готуються до матчів. У команді мене добре прийняли.

- До нового для себе рівня футболу виявилися готові?

- Так, я вірю у свої сили, знаю можливості. І психологічно все виявилося не настільки складно. Гадаю, я і раніше міг грати на такому рівні, але кожен раз заважали травми. У першій команді вище швидкості, багато єдиноборств, суперники високої кваліфікації. Рівень набагато вищий, ніж у молодіжній першості. Через ігри і тренування поступово на нього виходжу і відчуваю себе впевненіше.

- У матчі з «Зіркою» у вас було чотири моменти, але забити ніяк не вдавалося. Руки не опускалися після невдач?

- Під час гри про це не можна думати, потрібно відразу забувати про вдалий або невдалий епізод. Сподіваюся, чим більше отримаю досвіду, тим легше буду на полі вирішувати складні завдання.

- Не дивлячись на це, Сергій Ребров вас похвалив, віддавши належне вмінню вибирати позицію при завершенні атак...

- Це робота нападника - завершувати створені партнерами моменти. Добре, що забив той м'яч, інакше було б прикро мати стільки моментів і не реалізувати жодного.

- Вашу гру оцінив і Шевченко, викликавши до збірної...

- Якби я провів за збірну гру, вважав би це успіхом. А так, приїхав на день, і повернувся в клуб. Завадила зіграти травма.

- У дитинстві Андрій Шевченко був вашим кумиром?

- Звичайно, як в той час у більшості юних футболістів. Я вже був у «Динамо», коли Шевченко повернувся до Києва з Італії та Англії. Ходив на його матчі, спостерігав за грою. Ми в збірній поговорили, Андрій Миколайович сказав, що вірить у мене і не просто так викликав до збірної. Тепер, коли вилікуюсь, сподіваюся відплатити тренеру за довіру своєю грою.

- Коли чекати на одужання?

- Травма не дуже серйозна, потрібен десь тиждень на відновлення. Гадаю, до гри з «Чорноморцем» буду готовий, — сказав футболіст в інтерв'ю офіційному сайту ФК «Динамо» Київ.