Ващука пограбували двічі за два тижні

Динамо Київ 7 Жовтня, 14:47 608
Ващука пограбували двічі за два тижні
Екс-гравець київського «Динамо» Владислав Ващук розповів, як постраждав від квартирних злодіїв.
«За останні два тижні мене двічі обікрали. Першого разу злодіїв, мабуть, злякав син, який несподівано повернувся додому. На місці злочину вони кинули залізний лом, і я вдячний Богу, що мою дитину вони не чіпали.

Другий раз був вчора. Мабуть, все ж вирішили довершити почате. Мільйонів у мене вдома, звичайно, вони не знайшли. Будинок перевернули, перерили всі речі.

Обидва рази я викликав поліцію. Обидва рази через дуже довгий проміжок часу до мене приїжджали втомлені, замотані люди, які по ідеї повинні боротися зі злочинністю в окремо взятому регіоні Київської області.

На питання чому так довго відповідь була простою: «Ми з сьомої ранку на ногах. Нам по штату покладено сорок чоловік, а нас залишилося шестеро». Шестеро замість сорока.

Крадіжки, вбивства, грабежі та зґвалтування - і все безперервним потоком. Матеріальне забезпечення - нуль. Зарплата? Давайте не будемо. І про те, скільки ув'язнених вийшло останнім часом на волю - теж не будемо.

Красива форма і машини - це ж тільки в Києві, а що відбувається на регіональних рівнях - словами не описати. А тут ще переатестація. Старої міліції немає, але і нової поліції теж немає. Вірніше як - вона є, але несе, здебільшого, декоративні функції. У випадку з квартирними крадіжками так точно. Ну а про те, як за аналізом ДНК злочину розкривають - це ви по телеку тільки можете подивитися. Якщо у вас його не вкрадуть, звичайно. :) Загалом, записали все детально, відбитки взяли. Усе.

Надія в українців тільки на себе», - написав Ващук на своїй сторінці у Facebook.