В'ячеслав Заховайло: «Україна починає грати у футбол. Не бігати, а саме грати»

Збірна України 7 Жовтня, 16:41 633
В'ячеслав Заховайло: «Україна починає грати у футбол. Не бігати, а саме грати»
Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло прокоментував для 1927.kiev.ua гру збірної України у матчі проти Туреччини.

- Вчора був результат, якого я, в принципі, не очікував. Я думав, що нічийний результат буде менш ймовірним. По складу для мене повною несподіванкою була поява Кравця.

Матч показав, що Шевченко думав правильно, команда грала дуже організовано з перших хвилин. Після двох забитих м'ячів поміняла тактику, але продовжила грати у футбол. Зауважу одне - Україна починає грати в футбол. Не бігати, а саме грати. В загальних рисах, мені особисто гра дуже сподобалася.

В кінці гри мені здалося, що турки могли нас обіграти. Україна почала грати в комбінаційний футбол.

Функціональні проблеми Коноплянки були очевидними, всі інші зіграли добре.

Заміни, які провів Шевченко, були по справі. У Андрія Миколайовича все виходить, він йде в правильному напрямку. Важко спрогнозувати майбутнє, тому що ми побачили тільки дві гри нової збірної. Але вже більш-менш вимальовується, що Андрій хоче створити зі своїми помічниками. Мені цей образ дуже подобається.

- Ми побачили два різних тайми у виконанні збірної України. У чому причина спаду в другій половині матчу?

- Футбол - це психологічний вид спорту. Коли є результат, команда починає грати по рахунку. Це було помилкою.

По індивідуальній майстерності турки були сильніші.

Причина спаду - функціональна неготовність деяких виконавців. Вони випали, було дуже багато простору. Турки ж дуже добре грали 1 в 1.

Що стосується лінії оборони, то зіграли компактно, претензій особливих до них немає. Нападники повинні допомагати обороні. Молоді хлопці наші в обороні повинні більше відпрацьовувати.

- Хто, на вашу думку, був найкращим гравцем матчу у складі збірної України?

- Тренер - Андрій Шевченко. Дуже важко когось виділити, адже намагалися грати командно, не було у нас явного лідера.

- Що можете сказати про роботу арбітра в грі з турками?

- Ну, я думаю, що пенальті у ворота України був. Що стосується всього матчу, то я не бачив упередженого ставлення. Арбітр свистів в обидві сторони, однаково помилявся що в одну сторону, що в іншу. Не слід забувати, що арбітри теж люди.

Розмовляла Дарина Маневич