«Динамо» у товариському матчі грає внічию з «Олімпіком»

Динамо Київ 8 Жовтня, 14:51 1006
«Динамо» у товариському матчі грає внічию з «Олімпіком» | 19-27
Київське «Динамо» та донецький «Олімпік» у товариській грі не зуміли виявити сильнішого.

Перший тайм між грою «Динамо» та «Олімпіка» вийшов несподіваним та наповненим відразу чотирма забитими м'ячами. Ну що тут сказати, товариський матч..

Хет-трик у ворота «Динамо» оформив Володимир Лисенко, і ще один гол забив оборонець «біло-синіх» Зураб Очігава.

Другий тайм розпочався на користь київського «Динамо». Команда, граючи резервом зуміла створити декілька моментів для взяття воріт, але реалізувати їх не вдалося. Мав можливість зі стандарту забивати Морозюк, але належним чином штрафним ударом не розпорядився. Також Артем Громов із дальньої дистанції пробивав, але по воротах не влучив.

Другий гол команда Реброва організувала на 67-й хвилині. Денис Гармаш перед штрафним майданчиком отримав хорошу передачу із флангу, добре прийняв м'яч і завдав точного удару по воротах, який став результативним - 2:3.

Динамівці зрівняли рахунок на 83 хвилині. М'ячем відзначився Іван Калюжний, асист на свій рахунок записав Олександр Гладкий.

Товариський матч. «Динамо» - «Олімпік» 3:3

Голи: Лисенко 2, 29, 35, Очігава 45, Гармаш 67, Колюжний 83.

«Динамо»: Коваль (Шовковський) (Рудько), Сілва (Осман), Макаренко, Морозюк, Очігава, Селін, Гусєв (Мякушко), Гармаш, Калюжний, Громов, Мораєс (Гладкий)

Запасні: Шовковський, Рудько, Осман, Карась, Мандриченко, Мякушко, Гладкий

«Олімпік»: Махарадзе, Гришко (К), Барановський, Гошкодеря, Поступаленко, Шестаков, Лисенко, Нємчанінов, Олійник, Танчик, Богданов.