Шевченко: «Для нас завтра один позитивний результат - перемога»

Збірна України 8 Жовтня, 20:14 667
Шевченко: «Для нас завтра один позитивний результат - перемога»
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко перед відбірковим матчем чемпіонату світу-2018 з Косово заявив, що в цьому поєдинку його команду влаштує тільки перемога.

«Сьогодні у нас останнє тренування, на якому потрібно визначитися зі складом. Ми розуміємо важливість матчу, тому до останнього будемо думати, хто вийде завтра на поле. Виходячи з суперників, ми вибираємо наш склад і завжди намагаємося, щоб гравці показували свої найкращі якості», - сказав Шевченко на передматчевій прес-конференції.

«Ми бачили кілька матчів Косово у відборі до чемпіонату світу. У них хороша команда і є кілька цікавих виконавців. Косово - це темна конячка. У них швидкі вінгери, які добре діють на контратаках».

«Ситуація в групі змушує нас думати про перемогу, однак Косово також потрібно набирати очки. Для нас тільки один результат може бути позитивним - перемога».

«Кожна гра має свою історію. За рахунку 0:1 проти Фінляндії у Косово було кілька моментів, вони намагалися контролювати м'яч і грати добре. Для мене це не було несподіванкою, що вони зуміли вирвати нічию».

Також Шевченко відповів на питання про гру 19-річного Олександра Зінченка.

«У Олександра є хороші характеристики, щоб допомагати збірній грати і добиватися результату. Наше завдання зробити так, щоб він використовував свої найкращі якості».

На офіційному рівні Україна не визнає Косово як незалежну державу, через що прийме суперника поза територією країни, а саме - в польському Кракові.

«Політику залишаємо осторонь, адже на нас це ніяк не впливає. Наше завдання підготуватися до гри добре і порадувати наших уболівальників».