​Денис Олійник: гол і зароблений пенальті у контрольному матчі «Дармштадта»

Світовий футбол 9 Жовтня, 20:20 686
​Денис Олійник: гол і зароблений пенальті у контрольному матчі «Дармштадта» | 19-27
Поки збірна України граэ у відборі до чемпіонату світу, легіонери-українці, що залишилися в розпорядженні «Дармштадта» часу дарма не втрачають.

Сьогодні, 9 жовтня, «Лілії» провели товариський матч у баварському містечку Ашаффенбург проти місцевої «Вікторії», що представляє четвертий дивізіон. Клуб, в якому колись починав кар'єру Фелікс Магат, передбачувано поступився «Дармштадту» з рахунком 0:7, а Денис Олійник та Ігор Березовський внесли важливий внесок у перемогу, - повідомляє footboom.com.

Олійник провів на полі всі 90 хвилин і забив останній м'яч у грі. Крім того, в середині першого тайму Денис влучив у штангу воріт «Вікторії», а перед свистком на перерву заробив пенальті, реалізований Шіпплоком. Ігор Березовський після перерви замінив у воротах Даніеля Фернандеса і відстояв тайм «насухо».

Вітаємо наших хлопців з Дармштадта та бажаємо їм розвивати успіх вже в офіційних матчах.