Інтерв’ю Артема Кравця про продовження його кар’єри у Іспанії

Збірна України 9 Жовтня, 23:25 705
Інтерв’ю Артема Кравця про продовження його кар’єри у Іспанії
Артем Кравець розповів журналісту програми «ПроФутбол» про своє життя у Іспанії, як йому вдалося адаптуватися до Ла Ліги та розказав чи збирається повертатися у «Динамо»​.

Про перехід до «Гранади»: «Варіант з Іспанією виник в останні дні трансферного вікна, були розмови і до цього, але не вдавалось. За кілька днів до закриття трансферного вікна мені подзвонили з клубу, сказали, що є такий варіант, потрібно вирішувати. Порадившись з рідними я вирішив погодитись і за кілька днів ми здійснили цей перехід. Ми говорили щодо мого майбутнього, у тому ж числі, Сергій Станіславович сказав, що якщо я готовий доводити і конкурувати, він ніколи не відмовиться від такого гравця. Тому мені вистачило цих слів, що буде здорова конкуренція і я був готовий конкурувати. На 99% я був впевнений, що залишаюся, нічого не планував, проте 29 чи 30 серпня все вирішилось».

Про новий клуб: «Так склалося, що в клубі вже змінилось три тренери, постійно щось змінюється, нові погляди. Можливо, поки що не визначився єдиний склад, я надіюся, що пройде певний час і я отримуватиму більше ігрового часу на полі. Забиваю - добре, але потрібно ще більше забивати. В чемпіонаті Іспанії, можете запитати Рауля, ніхто не грає позаду, всі грають в атаці. Ніхто не збирається стояти в захисті, всі намагаються грати в футбол. Наразі головне завдання - залишитися в Ла-Лізі, набирати очки. Колектив доволі непоганий, багато хороших перспективних гравців. Мені було трішки легше адаптуватися, тому що я пів року провів у Німеччині, життя в Європі вже не нове, є свої нюанси, але я вже вирішив всі побутові проблеми, тому зараз зосереджений на футболі. У мене ще рік оренди, тому все ще попереду. Не хочу загадувати щодо майбутнього, краще запитаєте у мене про це 17 травня наступного року».