За що потрібно дякувати Шевченкові в матчі з Косово

Збірна України 10 Жовтня, 08:39 475
За що потрібно дякувати Шевченкові в матчі з Косово
Три головні причини за які варто подякувати Шевченкові в останньому поєдинку.

Мікроклімат. В передматчевому інтерв'ю головний тренер збірної України наголошував на відмінному мікрокліматі в розташування команди. Однозначно сказати не можна, але те, коли так натхненно виконували наші футболісти гімн, то одразу і не пригадаєш.

Кравець. Нападник іспанської «Гранади» Артем Кравець хоч і встиг вже двічі забити в чемпіонаті Іспанії, але перед поєдинками всі бачили головні проблеми збірної - в атаці. Жоден з форвардів не мав достатньо ігрового часу в своєму клубі та й результативністю не вражали. Проте в збірній ми побачили «іншого» Кравця, аніж досі. Два голи в двох матчах і зароблене пенальті в Туреччині - це гідний показник. Неможливо не пов'язувати таке нове народження форварда з прямим контактом з екс-нападником-легендою Андрієм Шевченком. А хто ж інший зумів пояснити, як потрібно отак якісно робити свою роботу.

Заміни. Караваєв - асист, Ротань - гол. Напевно, тренерська «чуйка» на заміни мала б у молодих наставників вироблятися роками. Саме оцим цінні рішення. А вже згаданий гол Руслана Ротань це, як вишенька на торті.

І загалом варто подякувати за отакий веселий футбол. Ще весною в час «футболу Фоменка» ми й припустити не могли, що ці ж футболісти можуть видати цікаве видовище. Далі буде?