Огнен Вукоєвич: «Дякую динамівцям за привітання і подарунки на весілля»

Динамо Київ 10 Жовтня, 16:25 1526
Огнен Вукоєвич: «Дякую динамівцям за привітання і подарунки на весілля»
8 жовтня хорватський півзахисник Огнен Вукоєвич, який виступав за київське «Динамо» з 2008 по 2015 рік, одружився.

Його обраницею стала Андреа - колишня «Міс Хорватії», з якою вони довго зустрічалися, ще з тих пір, як Огнен грав в Києві. Андреа працює директором хорватської пошти. Відзначимо, що грудні пара чекає на поповнення в родині.

Детальніше про те, як пройшло весілля, розповів селекціонер «Динамо» по балканським країнам і хороший друг Огнена Берислав Станоєвич, який побував на урочистостях:

- Весілля пройшло дуже добре. Свято відбулося в найкращому ресторані Загреба, були присутні більше двохсот гостей: родичі, друзі, футболісти, колишні партнери, з якими він разом грав. Всі, хто не був задіяний в клубах або збірних, приїхали з дружинами, сім'ями. Я був зі своєю донькою, ми привітали пару спочатку від клубу «Динамо», потім від себе. Спочатку було вінчання в церкві, а потім святкування в ресторані до шостої ранку наступного дня. Атмосфера була просто приголомшливою! Грало три оркестри, які по черзі змінювали один одного. Організація була на вищому рівні, усі були у захваті!

На жаль, не змогли прилетіти віце-президент УЄФА Григорій Суркіс і президент «Динамо» Ігор Суркіс, але вони прислали дуже приємні подарунки, а потім ще привітали Огнена особисто по телефону. Він був дуже радий, просто в захваті, подякував їм. Був дуже зворушений подарунками, розглядав їх півгодини і дивувався. Йому було дуже приємна така увага, що його в Києві не забули.

Картинки по запросу Ognjen Vukojevic

Теплі слова передав і сам Вукоєвич:

- Я вдячний Григорію Суркісу і Ігорю Суркісу за чудові оригінальні подарунки, вони нам дуже сподобалися. А також спасибі всім партнерам по київському «Динамо», тренерам співробітникам клубу, всім, хто працює на базі. Я їх ніколи в житті не забуду, вони на все життя залишаться в моєму серці. З особливою теплотою згадую уболівальників, сподіваюся, і вони про мене пам'ятають. Також величезне спасибі Бериславу, який був для мене, як другий батько, коли я грав в «Динамо», і дуже допомагав мені в Києві. І великий привіт всім уболівальникам, я їх пам'ятаю і люблю.