Василь Турянчик: «Хіба можна в грі з Косово мучитися майже цілий тайм?!»

Збірна України 10 Жовтня, 16:46 763
Василь Турянчик: «Хіба можна в грі з Косово мучитися майже цілий тайм?!»
Легендарний футболіст київського «Динамо» поділився своїми враженнями від перегляду поєдинку Україна - Косово (3:0), що відбувся в рамках кваліфікації до ЧС-2018.
«Буду відвертий, в плані змісту гри я побачив мало з того, що очікував від нашої збірної. Так, підсумковий рахунок розгромний - 3:0. Так, мали перевагу у володінні м'ячем. Але хіба можна в грі з командою, яка на дві голови нижче за рівнем і підбором виконавців, мучитися майже цілий тайм?! Розумію, що важко грати через два дні на третій, але така особливість турніру. Адже графік був відомий давно, знали до чого готуватися.

Розумію, що у Андрія Шевченка було мало часу для якісної перебудови команди. Але ж часу завжди не вистачає, і в цьому і проявляється тренерське мистецтво - бути на крок попереду. Збірна Косово - зовсім молода команда, яка не має досвіду виступу в міжнародних турнірах. Гравці, по суті, тільки познайомилися і про зіграність мови не йде. В нашій команді достатньо виконавців з солідним досвідом гри в європейських турнірах, як у складі збірної, так і міцних клубних командах. Дуже добре, що Андрій Шевченко довіряє молоді. Ці гравці привносять нові фарби в малюнок гри збірної. По-моєму, треба рішучіше створювати команду, можливо, чимось і жертвуючи, адже як не крути, а відразу двох зайців не наздогнати», - цитує Василя Юрійовича Footboom.